Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Modlitwie

1. Adam: Co pan myśli, że jeśli nie podbijam karty w fabryce azbestu o siódmej, albo drutu, albo nie napierdalam datownikiem w listy na poczcie do szesnastej, to nie jestem w pracy.
2. Słowa Jana Pawła II o MODLITWIE („Nie lękajcie się iść pod prąd”)
Thank you for watching!
3. WielkieSlowa.pl
q3
4. Cytaty malarskie, a dokładniej cytaty malarza Balthusa: „Gdzie podziali się malarze którzy malowali jak Corot, Coubert, Renoir.
5. Proszę, daj mi siłę, abym pogodził się z tym, czego zmienić nie mogę.
6. Wszystkie teksty Cytaty Aforyzmy Myśli Anegdoty Życzenia Wiersze Erotyki Fraszki Haiku Limeryki Piosenki Opowiadania Listy ….
7. Wiara, życie, świat. Po mojemu.
q7
8. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q8
9. Jeżeli wstaję o świcie i zwracam się ku Tobie, w tej samej sekundzie Ty moją duszę, moją modlitwę uprzedzasz, Ty mnie pierwszy umiłowałeś.
10. Zapiski z zielonego zeszytu
q10
11. Przypominamy najważniejsze cytaty oraz wiersze o miłości, które Jan Paweł II.
12. Modlitwa jest rozmową, jest dialogiem z Bogiem, jest wołaniem do Niego, trwaniem przed Nim, myśleniem o Bogu i tęsknotą za Nim.
13. Ustanowiony.pl lektor, akolita i szafarz nadzwyczajny
q13
14. Sekrety Piekna
q14
15. Biblijny.org
q15
16. Poniżej znajdziesz cytaty, sentencje, aforyzmy, złote myśli na temat modlitwy.
17. Zbiór 20 cytatów sławnych ludzi w kategorii Modlitwa.
18. WielkieSlowa.pl
q18
19. „Modlitwą różańcową powiążcie wszystkie wasze serca, by stały się murem obronnym Kościoła Chrystusowego, pod opieką Zwycięskiej Pani Jasnogórskiej”.
20. Jeśli szukasz inspiracji, chcesz wyrazić swoje uczucia lub po prostu uwielbiasz romantyczne aforyzmy – ten zbiór jest dla Ciebie.
21. WielkieSlowa.pl
q21
22. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
23. Cytaty JP2 o modlitwie „Pełnię modlitwy osiąga człowiek nie wtedy, kiedy najbardziej wyraża siebie, ale wtedy, gdy w niej najpełniej staje się obecny sam Bóg.
24. Niektóre fragmenty papieskiego przesłania funkcjonują obecnie jako popularne cytaty, uniwersalne wskazówki, złote myśli i aforyzmy:.
25. Krzyż przypomina o Bożym miłosierdziu ale też każe nam spojrzeć w swoje serce, badać ile w nim odruchów miłości, ile cierpliwego znoszenia trudnych chwil.
26. Dyskusje na 'Katoliku’ – Katolik
q26
27. Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości.
28. Cytaty o życiu, miłości, przyjaźni, cytaty inspirujące i motywujące, mądrości życiowe, dla Przyjaciela i inne.
29. Cytaty Jana Pawła II, Cytaty na uroczystości religijne-O modlitwie-Modlić się znaczy dać trochę swojego czasu Chrystusowi, zawierzyć Mu, pozostawać w milczącym słuchaniu Jego Słowa, pozwalać mu odbić się echem w sercu.
30. TeMysli.pl – Inspirujące myśli, cytaty, demotywatory, teksty …
q30
31. Całkowicie subiektywny wybór cytatów z Pisma Świętego, które naszym zdaniem są niezwykle poruszające.
32. WielkieSlowa.pl
q32
33. WielkieSlowa.pl
q33
34. Zamyslenie.pl
q34
35. Zapiski z zielonego zeszytu
q35
36. List do Filipian 4:6 Ojciec Święty Jan Paweł II powiedział w Fatimie, że najistotniejszą treścią orędzia fatimskiego jest wezwanie, aby „modlić się, modlić się i ….
37. Kolejna obietnica Jezusa, w której mówi do nas, że otrzymamy wszystko o co prosimy w naszych modlitwach, jednak potrzebna jest nasza wiara.
38. Stara miłość nie rdzewieje, tylko przysparza wiele kłopotów.
39. Modlitwy do świętych, litanie, koronki oraz rozważania o modlitwie.
40. Wydawnictwo Salwator
q40
41. Dotyczą różnych trudności w modlitwie i dają nadzieję, gdy dusza jest kuszona, by zaprzestać modlitwy:.
42. Modlitwą jest całość naszego życia, każdy nasz dzień, to, do czego dążymy i czym jesteśmy, Modlitwa opasuje świat i kto wie, czy nie ona jedna, oprócz woli Boga, trzyma świat, by nie runął.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: