Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Internecie

1. Jeśli znacie jakieś cytaty podróżnicze i nie tylko, które waszym zdaniem powinny się tu znaleźć, napiszcie nam swoje propozycje w komentarzu.
2. Cytaty o miłość na odległość…
Thank you for watching!
3. O przyjaciołach wiem jedno- to ludzie, którym człowiek oddaje ostatnią kanapkę, i nic nie wspomina o tym, że ma jeszcze cztery lekcje.
4. WielkieSlowa.pl
q4
5. Dziennik Zachodni
q5
6. Mocne cytaty
q6
7. Znacie jakieś chodzi o coś w tym stylu „jeśli czegoś nie ma w Google nie istnieje” – Bill Gates To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.
8. Interesują cię najlepsze śmieszne cytaty, jakie tylko można znaleźć w Internecie.
9. ASZdziennik.pl
q9
10. Magazyn HIRO
q10
11. Oświęcim lubi Internet – WordPress.com
q11
12. Polsat News
q12
13. Lubimy Czytać
q13
14. Pozostawiłam więc moją cudowną, inteligentną rodzinę, zanurzyłam się w ciepłej kąpieli i zaczęłam rozważać samobójstwo przez utopienie.
15. Dwutygodnik
q15
16. Radio Maryja
q16
17. Jasna Polska
q17
18. Zbiór najlepszych opisów, cytatów i motywatorów w internecie.
19. W niektórych przypadkach dopuszczalna normatywnie jest jednak pisownia małą literą – gdy pisze się o Internecie jako nośniku (medium) informacyjnym, np.
20. O spotkaniu kobiety, którą pokocham, o mojej długowieczności, o wszystkim decyduje normalny rozkład statystyczny, więc może także o tym, czy będę nieśmiertelny.
21. Nadwyraz.com
q21
22. Zbiór najlepszych opisów, cytatów i motywatorów w internecie.
23. Demotywatory
q23
24. Potrzebne Ci cytaty, aforyzmy, złote myśli, sentencje które wzruszą, poruszą, zmobilizują do działania i dadzą energię na nowy dzień.
25. Bogaty zbiór zawierający aforyzmy, cytaty, sentencje pogrupowane tematycznie.
26. Akademia Internetu
q26
27. Demotywatory
q27
28. Nie chodzi wszako o to, aby ludzie czytali, ale aby myśleli” Monteskiusz „Twoja książka jest dobra i oryginalna z tym, że te części, które są dobre, nie są oryginalne, a te, które są oryginalne, nie są dobre” Samuel Solomon.
29. Książka wprowadza w tajniki szybkiego wyszukiwania informacji i efektywnej komunikacji, dostosowywania programów do własnych potrzeb, używania bezpiecznej komunikacji i bezpośredniego uaktualniania programów przez internet, oglądania filmów i słuchania muz.
30. Człowiek nie powinien dawać dobrowolnie rządom podatków, ani pośrednich, ani bezpośrednich, także nie powinien korzystać z pieniędzy, zbieranych przez podatki, w formie pensji, emerytury, gratyfikacyi itp.
31. A stąd już niedaleko do nawiązywania bliskich relacji, o których więcej możesz się dowiedzieć z porad dla kobiet i mężczyzn, które publikujemy w serwisie.
32. Joe Monster
q32
33. Sentencje o Przyjaźni Cytaty o Przyjaźni Cytaty o Relacjach Międzyludzkich czyli Tak Jak Myśli Człowiek o Relacjach Międzyludzkich w Przyjaźni.
34. News – O.pl Polski Portal Kultury
q34
35. Dziennik Zachodni
q35
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: