Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Czynieniu Dobra

1. „Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy przezwyciężyć w sobie niechęci, ile zdołaliśmy przełamać ludzkiej złości i gniewu.
2. X Płocka Noc Kabaretowa: Kabaret Skeczów Męczących – Pampasowiec
Thank you for watching!
3. Zamyslenie.pl
q3
4. Marcin Iwuć
q4
5. SlidePlayer
q5
6. Kultura Liberalna
q6
7. Zaprawdę żelazne serce mieć by musiał ten, kto tyle zła w wojnie widząc, nie wzdragał by się na jej wspomnienie, choćby sobie zwycięstwo obiecywał.
8. Zamyslenie.pl
q8
9. Wielka literatura, nawet gdy żywi się złym, wyrasta jedynie na dobrym.
10. Bogaty zbiór zawierający aforyzmy, cytaty, sentencje pogrupowane tematycznie.
11. Jednak przyczynia się ono również do wielu dobrych, o których się nie mówi.
12. Katedra Historii Filozofii Starożytnej i Średniowiecznej – UKSW
q12
13. Zamyslenie.pl
q13
14. Jeśli my, każdy z osobna, czynimy dobro drugim, spotykamy innych w czynieniu dobra i powolutku tworzymy tę kulturę spotkania, której.
15. Zamyslenie.pl
q15
16. Zamyslenie.pl
q16
17. Interaktywna Biblia online: czytaj Pismo Święte z komentarzami biblistów, dodawaj własne notatki, losuj cytaty i módl się.
18. Gdyby ktoś zapytał o to, na czym polegała wielkość czynu Krzysztofa Kolumba w odkryciu Ameryki, to trzeba byłoby odpowiedzieć, że nie na idei wykorzystania kulistości Ziemi do odnalezienia zachodniej drogi do Indii.
19. WielkieSlowa.pl
q19
20. Zamyslenie.pl
q20
21. Zamyslenie.pl
q21
22. Do przodu pcha go niezaspokojona ambicja – mówi się, że Page nie jest usatysfakcjonowany, jeśli jakiś pomysł nie popycha technologii do przodu co najmniej dziesięć razy.
23. Graceful words – WordPress.com
q23
24. Dobre słowa
q24
25. WielkieSlowa.pl
q25
26. Kultura Liberalna
q26
27. Nie tylko w karaniu, lecz i w czynieniu dobra Bóg dał kapłanom większą moc niż ziemskim rodzicom, i tak wielka jest między jednymi a drugimi różnica, jak między teraźniejszym a przyszłym życiem.
28. ” do góry↑↑ Cytaty JP2 o czynieniu dobra „Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą.
29. WielkieSlowa.pl
q29
30. 15 listopada 1916 w Vevey) – polski nowelista, powieściopisarz i publicysta.
31. W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies.
32. ResearchGate
q32
33. Uśmiech to nic innego jak błysk radości naszej duszy, drgnięcie płomienia, który świeci w nas samych i promieniuje na zewnątrz.
34. Dobra myśl w nieszczęściu – złego połowa Publilius Syrus Dobre życie przypada w udziale tym, którzy się o nie starają Lew Tołstoj Dobro rodzi się wtedy, gdy ludzie zapominają Lew Tołstoj Dobro w świecie odkrywamy w miarę jak sami stajemy się lepsi Elzenberg Dobroczyńca ma w sobie zawsze coś z wierzyciela Christian F.
35. Tydzień Wychowania
q35
36. Raczej przyjmijmy zasadę, że na tym świecie za dobro jest się karanym, a nie nagradzanym.
37. Jeśli szukają Państwo aforyzmów, motta, złotych myśli, czy rozważań na konkretny temat czy konkretnego autora, to na naszej stronie nic prostszego.
38. DocPlayer.pl
q38
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: