Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Kobietach

1. 10 Zasad dobrego koleżeństwa i przyjaźni 101 Myśli O kobietach 8 pigułek antystresowych aforyzmy Anatole Franc Antoine de Saint-Exupery Antoine de Saint-Exupéry Apostolstwo uśmiechu Barka ulubiona pieśń Jana Pawła II Błękitne kamienie Bob Dylan Bóg cel Chwilka Wytchnienia cierpienie Cieszę się cytaty czas człowiek Człowiek i.
2. Bezczel – Miłość (SzUsty Blend)
Thank you for watching!
3. Dev.latimes.com
q3
4. Dlatego dzisiaj jako inspiracja zebrałem dla Was aż 23 cytaty mądrych kobiet, które sprawią, że poczujesz się dumna z ….
5. Kobieta Zrozumie
q5
6. Głos Wielkopolski
q6
7. Zbiór sentencji, cytatów i przysłów o kobietach i mężczyznach, dziewczynach i chłopakach, płci pięknej i brzydkiej, seksie, emancypacji, zalotach.
8. Dawid Bagiński
q8
9. Być może zabrakło w trakcie debaty o budżecie w Sejmie człowieka, o którym opowiadali mi starzy bywalcy tego gmachu – Janusza Korwin-Mikkego, który powiedział o rządzie pani premier Suchockiej, że rząd rżnie głupa (…) wtedy byście się może panowie ocknęli.
10. Buzz Gazeta
q10
11. Dev.latimes.com
q11
12. WielkieSlowa.pl
q12
13. Wiadomości – Gazeta
q13
14. Anegdoty i cytaty o kobietach poproszę.
15. Buzz Gazeta
q15
16. „Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie, w jaki układa włosy.
17. Thedaltonist.pl
q17
18. Myśliwski „Stan zakochania polega w 90% na tym, że ułatwiacie sobie nawzajem życie i czynicie je zabawniejszym aż po łoże śmierci” L.
19. WielkieSlowa.pl
q19
20. Strona główna Kobieta po 40 10 cytatów o kobietach po 40.
21. Polska Times
q21
22. Mindcoaching.pl
q22
23. Przeczytaj je i wspomnij kiedy będzie ci brakowało sił lub odwagi.
24. Demotywatory
q24
25. W oczach obcych twarda, nieugięta laska, słuchającego rock’a, która mści się boleśnie, nigdy nie wybacza, nie płacze, jest niebywale silna.
26. Dla Kobiet samotnych, które pragną być kochane i podziwiane nie tylko w Dniu Kobiet.
27. Prawdziwy mężczyzna to jest ten, kto przede wszystkim nie wie, że jest prawdziwym mężczyzną i który nie boi się tego, że nim nie jest.
28. WielkieSlowa.pl
q28
29. Zamyslenie.pl
q29
30. Narodowości: – wszystkie – Amerykanów Anglików Australijczyków Austriaków Brazylijczyków Brytyjczyków Duńczyków Francuzów Greków Hiszpanów Holendrów Indian Ameryki Północnej Irlandczyków Jamajczyków Kanadyjczyków Niemców Norwegów Polaków.
31. A diplomat is a man who always remembers a woman’s birthday but never remembers her age.
32. „Kobieta, która wie kim jest – w swoim pięknie, dzięki Jego łasce – ma w sobie pewność, której nikt i ….
33. Kobiety to my
q33
34. WielkieSlowa.pl
q34
35. Kurier Lubelski
q35
36. Najlepsze sentencje o karierze, kobietach, książkach, małżeństwie, matkach, miłości, pieniądzach, pracy, przyjaźni, psach, szefach, szkole, życiu.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: