Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Pożegnaniach

1. Użytkownik ocenia przeczytane pozycje, a BiblioNETka poleca mu nową lekturę.
2. Jak poradzić sobie ze stratą psa
Thank you for watching!
3. InterviewMe
q3
4. Poronilam.pl
q4
5. – Pachniała mi różnie, słodką nutą szczęścia z każdego spotkania i ostrym zapachem fajek na pożegnanie, cierpką tęsknotą, gdy czekałam na wiadomość od niego, duszącym żalem, kiedy się spóźniał lub błogim spokojem, kiedy był obok, lecz nieprzerwanie pachniała mi jego imieniem w moich myślach….
6. Trudna, bo dotyczy tematu, który w naszym społeczeństwie wciąż jest jednym z największych i najboleśniejszych tabu – tym tematem jest śmierć.
7. DocPlayer.pl
q7
8. Posłuchajcie mądrzejszych ode mnie (cytaty pochodzą z recenzowanej książki): ,,Pod strachem przed śmiercią kryje się niespełnienie.
9. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q9
10. PodWplywemMarzen – Pinger.pl
q10
11. Alkohol – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q11
12. Użytkownik ocenia przeczytane pozycje, a BiblioNETka poleca mu nową lekturę.
13. Ostatnie pożegnanie
q13
14. Ostatnie pożegnanie
q14
15. Maborka – i smutno będzie już zawsze z powodu Jasia i radośnie z powodu Szymona, żyć trzeba, ale w Twoim sercu zawsze będzie świadomość, że mogłaś mieć takie małe cuda dwa, a masz jedno.
16. Zamyslenie.pl
q16
17. Cytaty.info
q17
18. Wiwisekcja Literacka
q18
19. 85 (Głosujących: 13) „Fotografie są bardzo zwodnicze, dają nam złudzenie, że jesteśmy na nich żywi, a to nieprawda, osoba na którą patrzymy, już nie istnieje i gdyby ona sama.
20. Jej proza poetycka „Jeśli o tobie zapomnę, stanę się kimś innym” ukazała się nakładem wydawnictwa Lokator – to opowieść o bliskiej relacji wnuczki i dziadka, miłości i śmierci, odchodzeniu, żałobie, pożegnaniach.
21. W tych cytatach, odnajdziesz piękno, jakie daje przyjaźń i miłość.
22. InterviewMe
q22
23. Buzz Gazeta
q23
24. ” do góry↑↑ Cytaty JP2 o czynieniu dobra „Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą.
25. ,,W cieniu myśli’’ PROLOG Dlaczego moje życie zmieniło się w ruinę.
26. Ostatnie pożegnanie
q26
27. ,,W cieniu myśli’’ PROLOG Dlaczego moje życie zmieniło się w ruinę.
28. WielkieSlowa.pl
q28
29. Heytheredelilah768.tumblr.com
q29
30. Kocham teatr
q30
31. Zamyslenie.pl
q31
32. Zamyslenie.pl
q32
33. Dotyczy końca pewnego świata form, konwencji, stosunków międzyludzkich, ale wszystkie sprawy doniosłe i ogólne dzieją się poza ekranem, my zaś oglądamy rzeczy niewielkie.
34. XdPedia – cytaty, opisy, memy, kawały, dowcipy, śmieszne obrazki …
q34
35. O śmierci, pożegnaniach i nowym życiu Recenzuje: Katarzyna Krzan Możesz odejść, bo cię kocham to zbiór tekstów Renaty Arendt-Dziurdzikowskiej, publikowanych w magazynie „Zwierciadło” w kolejnych latach przy okazji Wszystkich Świętych.
36. Zamyslenie.pl
q36
37. Chłopak prawie codziennie pojawia się na imprezach, choć wcale tak bardzo ich nie lubi, ale jak sam stwierdził ,,O reputację trzeba dbać’’.
38. Do tego los postawił przed nią jednocześnie tyle wyzwań: macierzyństwo, kłopoty małżeńskie i tajemniczą firmę w spadku.
39. Zamyslenie.pl
q39
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: