Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Kres Ludzkości

1. Raz słyszymy w mediach o spełniających się proroctwach, innym razem o zderzeniu asteroidy z Ziemią, jeszcze innym razem jesteśmy informowani o rzekomo nadchodzącym trzęsieniu Ziemi.
2. Arkona – Kres ludzkiej doskonałości
Thank you for watching!
3. Nauka.Rocks!
q3
4. Historia rodzaju ludzkiego znaczona jest stopniowym rozwojem wynalazczości i odkrywczości, jak też wydarzeniami mającymi gwałtowną naturę – rewolucjami – definiującymi epoki w rozwoju materialnym i duchowym ludzkości.
5. Demotywatory
q5
6. ARKONA – Bandcamp
q6
7. Mateusz Przybysz
q7
8. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie.
9. NaEKRANIE.pl
q9
10. Wszelka nadzieja będzie stracona, dopóki ostatnia nitka czystego, ludzkiego DNA nie zostaje odnaleziona na odległej planecie w dalekich rubieżach galaktyki.
11. Tako rzecze filozof na łamach „New York Times” Filozof Todd May na łamach New York Times ubolewa, że ludzkość dewastuje ziemię i prowadzi do niewyobrażalnego cierpienia zwierząt.
12. Wiara – Liturgia – Wiara.pl
q12
13. Demotywatory
q13
14. W tej rozprawce za pomocą poniższych argumentów postaram się udowodnić, że ludzkość musi położyć kres wojnie, bo inaczej wojna położy kres ludzkości.
15. Fakty – Interia
q15
16. Ludzkość w całej galaktyce jest systematycznie wyniszczana przez rasę najeźdźców.
17. Filozof Todd May na łamach New York Times ubolewa, że ludzkość dewastuje ziemię i prowadzi do niewyobrażalnego cierpienia zwierząt.
18. HOLISTIC.news
q18
19. Fantasmarium
q19
20. Koniec świata
q20
21. Demotywatory
q21
22. W związku z nieustannie wzrastającym poziomem zanieczyszczeń oraz rozmaitymi konfliktami na arenie międzynarodowej wielu ludzi sądzi, że nieuchronnie zbliża się kres ludzkości.
23. Demotywatory
q23
24. Najlepsze oraz najpiękniejsze cytaty, aforyzmy i złote myśli, które pomogą w uzyskaniu życiowej energii i motywacji do działania.
25. Info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują.
26. W idealistycznym przekonaniu, że wspólnota międzynarodowa jest w stanie rozliczyć winnych ludobójstwa, zbrodni przeciw ludzkości i zbrodni wojennych bez względu na to, kto i gdzie je popełnia.
27. Gazeta Lubuska
q27
28. Polskie Radio 24
q28
29. Biuro Literackie
q29
30. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.
31. Giantsuprising.com
q31
32. Freedisc.pl
q32
33. Mateusz Przybysz
q33
34. Dlaczego jeśli komukolwiek zepsuje się samochód, pyta o zdanie mechanika, jeśli ktokolwiek zachoruje, pyta o poradę lekarza, jeśli ktoś chce wybudować.
35. Pełna obsada filmu Kres ludzkości (2009) – Kilkaset lat w przyszłości ludzka rasa staje na skraju wyginięcia, a ludzie zostali zastąpieni klonami genetycznie spokrewnionymi z rasą inżynierów.
36. Co dziennie umiera wiele bezbronnych osób, których jedyną winą jest ich kolor skóry, narodowość, wyznawana religia lub.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: