Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Kochać To Także Umieć Się Rozstać

1. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.
2. Zanim powiesz: „Żegnaj”, czyli jak odbudować związek?
Thank you for watching!
3. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.
4. Dziennik Bałtycki
q4
5. The future starts today, not tomorrow
q5
6. EDziecko.pl
q6
7. Psychologia przy kawie
q7
8. Demotywatory
q8
9. Początkowo miała to być opowieść o relacji z matką, tak ważnej w życiu każdego, ale roszada się ….
10. Klinika Uniwersytetu SWPS
q10
11. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.
12. O wszystkim I o Niczym
q12
13. EDziecko.pl
q13
14. Harvard Business Review
q14
15. Demotywatory
q15
16. Od 15 do 18 możemy robić co chcemy, ale tylko na terenie szkoły, co oznacza budynek szkoły + duży park koło szkoły.
17. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.
18. Praktyczna wiedza
q18
19. Manufaktura Radości
q19
20. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.
21. Tapety na Pulpit
q21
22. Tygodnik Polityka
q22
23. Potrzebne Ci cytaty, aforyzmy, złote myśli, sentencje które wzruszą, poruszą, zmobilizują do działania i dadzą energię na nowy dzień.
24. Demotywatory
q24
25. Demotywatory
q25
26. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu”.
27. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.
28. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.
29. Demotywatory
q29
30. Tygodnik Polityka
q30
31. Sympatia Porady
q31
32. Motto Vincent Van Gogh Word Art Motywacja Inspiracja Cytaty Nostalgia Wiersze Przyjaźń Smutny.
33. Demotywatory
q33
34. W końcu „kochać to także umieć się rozstać” na krótszą lub dłuższą chwilę… Nadchodzi lato i większość z Was, która obudziła się już zimowego snu, zacznie myśleć o wakacjach… Wierzę, że mieszkacie w pięknych i interesujących miejscach.
35. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.
36. Regulamin Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za materiały dodawane przez użytkowników, którzy podczas rejestracji zaakceptowali regulamin serwisu.
37. SlidePlayer
q37
38. Dreamer’s life
q38
39. Strona pamięci o. Andrzeja Hołowatego OP – Andrzej Hołowaty mp3
q39
40. Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Czym jest miłość.
41. Miłość jest zap­rzecze­niem egoiz­mu, za­bor­czości, jest skiero­waniem się ku dru­giej oso­bie, jest prag­nieniem prze­de wszys­tkim jej szczęścia, cza­sem wbrew własnemu.
42. Demotywatory
q42
43. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem.
44. Letnisko Zalesie
q44
45. Dzięki temu, jest w stanie widzieć duchy, a także łączyć się z nimi.
46. Manufaktura Radości
q46
47. Praktyczna wiedza
q47
48. Demotywatory
q48
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: