Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Nauczyciel Cytaty

1. Kolejność nie jest przypadkowa – choć cytaty pochodzą z różnych publikacji, celowo ułożyłam je tak, aby tworzyły spójną opowieść o rodzicielstwie i szacunku do dziecka.
2. Teksty na pocisk kolegi jak pojechać kolegę
Thank you for watching!
3. Demotywatory
q3
4. Naklejkomania.eu
q4
5. Inspirujące cytaty o nauce i wiedzy, które mogą zainspirować w chwilach, gdy nauka jest ostatnią rzeczą na którą masz ochotę.
6. Określenie â przedszkolankaâ nie jest już używane, bo odnosiło się do osób, które ukończyły licea pedagogiczne lub studium nauczycielskie.
7. Nigdy nie może stwierdzić, gdzie kończy się jego wpływ.
8. Niespodziewajka
q8
9. Jeśli masz właśnie taką chwilę zwątpienia, przypomnij sobie życzenia w Dniu Nauczyciela, które co roku składają wam uczniowie i koniecznie przeczytaj poniższe cytaty.
10. Cytaty podziekowania dla nauczycieli” w mieście Łódź.
11. Powinien być doceniany tym bardziej, że w minionych epokach edukacja była nieosiągalnym marzeniem dla tysięcy ludzi.
12. Pomyślcie tylko, jeśli dziecko niczego nie zrozumiało na lekcji, bo umierało z nudów i na dodatek dostało dwóję, to w sumie wszystko się sprowadza do tego, że nauczyciel sam sobie wystawił pałę.
13. Miasto Dzieci
q13
14. Człowiek Nauczyciel, który nie ma cierpliwości dla swoich uczniów jest tylko człowiekiem.
15. Życiowe cytaty czy mądrości życiowe – w życiu przytrafiają nam się różne sytuacje, a my w poszukiwaniu sensu okoliczności, w których się znaleźliśmy, próbujemy jakoś je.
16. Przewodnik duchowy
q16
17. Sprawdzone cytaty
q17
18. Wydawnictwo Element
q18
19. Czego uczeń nie umie, podczas gdy nauczyciel z prawdziwego zdarzenia stara się za pomocą.
20. TVP Białystok
q20
21. W tych cytatach, odnajdziesz piękno, jakie daje przyjaźń i miłość.
22. IfGift Handmade
q22
23. Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania.
24. Bibelociarnia
q24
25. Przewodnik duchowy
q25
26. WielkieSlowa.pl
q26
27. Gepardowa pisze..
q27
28. Nauczyciel (zawód) – rodzaj specjalności zawodowej, wykonywanej przez specjalistę odpowiednio przygotowanego do prowadzenia pracy dydaktyczno-wychowawczej w instytucjach oświatowo-wychowawczych, która bywa uważana za jeden z zawodów zaufania publicznego.
29. Moja Ostrołęka
q29
30. Idea Wnętrz
q30
31. Nauczanie zaczyna się wtedy, kiedy ty – nauczyciel – uczysz się od ucznia, stawiasz się w jego położeniu tak, abyś mógł zrozumieć, co on rozumie, i poznać sposób, w jaki to czy owo pojmuje.
32. Portal edukacyjny Edulider
q32
33. Fundacja Szkoła Medialna
q33
34. Bytów – NaszeMiasto.pl
q34
35. Przewodnik duchowy
q35
36. „Większość nauczycieli traci czas na zadawanie pytań, które mają ujawnić to, czego uczeń nie umie, podczas gdy nauczyciel z prawdziwego zdarzenia stara się za pomocą pytań ujawnić to, co uczeń umie lub czego jest.
37. “ Jak śmiesz chodzić po mojej klasie tak wyglądając.
38. WielkieSlowa.pl
q38
39. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q39
40. Tokarnia Sosenka
q40
41. Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących w Olsztynie VII …
q41
42. Prawdziwa nauka bardziej polega na zadawaniu odpowiednich pytań, aniżeli na dawaniu odpowiedzi.
43. Na początku wiadomości (PW) podajecie: Szkołę, cytat, nauczyciela + podpis.
44. WielkieSlowa.pl
q44
45. Nauczyciele muszą iść do szkoły dobrze odżywieni, aby móc sprostać ciężkiej pracy sadzenia drzew lub zwykłych krzewów wiedzy na ziemiach w większości przypadków będących raczej jałowym ugorem niż żyznym czarnoziemem.
46. Pamiętasz ten moment, kiedy jako dziecko, w wieku koło siedmiu lat, malujesz obrazek i niebo to niebieski pasek u góry kartki.
47. Zamyslenie.pl
q47
48. 14 października, dzień edukacji narodowej, cytaty o nauczycielach, dzień nauczyciela Gepardowa pisze.
49. Raciborski Portal Internetowy
q49
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: