Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty Syn

1. Człowiek, który się nie myli, drzewo, które się nie pali – nie istnieją.
2. Rocky 5 – Mickey – Lekcja zycia PL (lektor)
Thank you for watching!
3. Dodaj do swojej kolekcji Edytuj Lubię to Ustaw jako okładkę kolekcji Komentuj.
4. Ten duży Kostuś na przykład, syn tego ślusarza, który wiecznie w szynku siedzi i pije, a którego matka zabija się praniem bielizny, już ma dwanaście lat, a czytać jeszcze nie umie i często za ojcem do szynku wsuwać się zaczyna.
5. Wyszukiwarka, wyniki wyszukiwania frazy: syn (myśli).
6. W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies.
7. Wiadomości – Gazeta.pl
q7
8. Syn marnotrawny z chwilą utraty wszystkiego, co otrzymał od ojca, zasługuje na to, ażeby – po powrocie – pracując w domu ojca jako najemnik, zapracował na życie i ewentualnie stopniowo dopracował się jakiegoś zasobu dóbr materialnych, chyba nigdy już w, takiej ….
9. Stalo sie to niespodziawanie i tragicznie,a ja tyle chcialabym mu jeszcze powiedziec,podziekowac.
10. Bezuzyteczna.pl
q10
11. Bob Marley: Kobieta zakryła twarz i płakała, Jej syn został postrzelony na ulicy i umarł Tylko z powodu systemu.
12. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q12
13. Niezłe Aparaty
q13
14. WielkieSlowa.pl
q14
15. Wiadomości – Gazeta
q15
16. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q16
17. „Don Corleone nie pragnął i nie zamierzał pozwolić, by jego najmłodszy syn poległ w służbie obcego mu mocarstwa.
18. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q18
19. Wołam z całej głębi tego Tysiąclecia, wołam w przeddzień Święta Zesłania, wołam wraz z wami wszystkimi: Niech zstąpi Duch Twój.
20. Lente – magazyn
q20
21. W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies.
22. Każdy wiek ma goryczy, ma swoje przywary.
23. WielkieSlowa.pl
q23
24. Poronilam.pl
q24
25. Wkawiarence.pl
q25
26. OchKarol – blog parentingowy
q26
27. Miasto Dzieci
q27
28. Mjakmama.pl
q28
29. OchKarol – blog parentingowy
q29
30. Kurier Lubelski
q30
31. Niekulturalnie.pl
q31
32. ” (Zofia Kossak-Szczucka) „Macierzyństwo zawiera w sobie od samego początku szczególne otwarcie na nową osobę: ono właśnie jest udziałem kobiety.
33. W latach 1932–1944 syn Gomułków przebywał pod opieką dziadków, w związku z uwięzieniem rodziców w międzywojennej Polsce, a potem w związku z ich konspiracyjną działalnością podczas okupacji.
34. Chcę napisać atm jakieś piękne słowa o tacie ale nie te ojcem może zostać ….
35. ,,W śmierci nie ma miejsca na sprawiedliwość” -Syn Neptuna ,,I to twój szkielet, Percy Jacksonie, poprowadzi moje zastępy z Hadesu” – Złodziej Pioruna ,,Jeśli mam spłonąć, to niech spłonę najjaśniejszym ogniem” – Syn Neptuna ,,Nie powinnam w ogóle istnieć” – ….
36. Przypowieść o synu marnotrawnym (lub Przypowieść o miłosiernym ojcu) – przypowieść nowotestamentowa, przedstawiona w Ewangelii według św.
37. Poronilam.pl
q37
38. Demotywatory
q38
39. Czuang-Cy (Zhuāngzǐ, Czuang-tsy, Chuang Tzu, Zhuangzhou, Chuang Chou, Chuang Tse, Chuang Tsu – znaczenie: Mistrz Zhuang – 369–298 p.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: