Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Wolność To Stan Umysłu

1. Całkowita wolność – według mnie – nie jest możliwa.
2. Porozmawiajmy.TV – Alkoholizm to tylko tymczasowy stan umysłu – Janusz Wadecki
Thank you for watching!
3. Leica Gallery Warsaw
q3
4. Największy problem mieli z nim chrześcijanie, którzy siłą rzeczy musieli pogodzić istnienie wszechwiedzącego Boga, z możliwością wpływu na własny los.
5. Niemniej tylko wolny człowiek może w pełni korzystać z jego uroków.
6. Leica Gallery Warsaw
q6
7. Milioner z wyboru
q7
8. Jeśli stan finansów, pozwoli mojej rodzinie żyć bez liczenia każdej złotówki do końca naszych dni, to osiągnąłem wolność finansową.
9. Aktualny skład zespołu stanowią Cezary Zybała-Strzelecki, Piotr Ożerski, Wojciech Pogorzelski, Grzegorz Stępień i Dariusz Henczel.
10. Design/Biznes/Łazienki
q10
11. Niemniej tylko wolny człowiek może w pełni korzystać z jego uroków.
12. Moja Sztukoteka
q12
13. Dla całej serii, próbuję marnie odwdzięczyć się za to, że mnie przygarnęliście :D PS Teraz jak już ruszyłam z miejsca, to macie przerąbane.
14. Służba Więzienna
q14
15. Wolność to stan umysłu #Свобода це стан душі”.
16. Tak jak kiedyś gorliwie wierzyłam w Boga, gdy wielu znajomych prowadziło podwójne życie (w sobotę dyskoteka i seks z osobami spoza religii, a w niedzielę grzecznie na spotkanko), tak teraz nie byłam w stanie po prostu udawać.
17. Wolność w głowie to przede wszystkim mówienie na głos o swoich potrzebach, robienie, a nie tylko gdybanie, pełne przekonanie o możliwości decydowania o swoim życiu, a co za tym idzie o podróżowaniu, zmianach, podejmowaniu nowych wyzwań.
18. Niemniej tylko wolny człowiek może w pełni korzystać z jego uroków.
19. Demotywatory
q19
20. Ośmiorniczki też pełowcy żarli a teraz pisowcy żreją z państwowego cycka tak, że ośmiorniczki zrobiły się smutne.
21. Millionaire.pl
q21
22. Nie odpowiem na to pytanie bo nie znam na nie odpowiedzi w 100%… ale to nie znaczy że nie twierdze… a zatem twierdze iż najważniejsza jest wolność ducha i umysłu bo z wieku na wiek ludzie stają się coraz bardziej zniewoleni przez „prawo” które tworzą lecz ….
23. Dziś moje osobiste odczucia względem wolności osobistej – umysłowej ocierająca się o sprzeczne z nią prawo.
24. Wolność to stan umysłu w dużej mierze w co wierzę Ciężko jej obejść się jednak bez porządku przyziemnego wokół jednostki człowieka wolnego dobrowolnie bez przymusu Teoria versus praktyka Wolności zawsze ten problem dotyka Sprawa własności w wolności ważna jest na tyle że trzeba zdecydować czy będziesz ją kraść czy szanować zanim wylądujesz w mogile.
25. Dojrzałość jednym zdaniem określa psychoterapeutka Małgorzata Liszyk-Kozłowska jako „stan umysłu, świadomości, który przekłada się ….
26. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”).
27. Z natury jestem spokojny,pozytywny , gaduła.
28. Naklejka z napisem WOLNOŚĆ TO STAN UMYSŁU Oryginalny wzór na sprzedaż na zdjęciu nr 1 – kolor przykładowy 70 czarny.
29. Erasmusu.com
q29
30. Wolność oznacza brak zewnętrznego przymusu, sytuację, w której człowiek może dokonywać wyborów spośród wszystkich opcji.
31. Przemyślenia polonistki
q31
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: