Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Synku

1. I wyszedłeś, jasny synku, z czarną bronią w noc, i poczułeś, jak się jeży w dźwięku minut – zło.
2. 😍⛔ LUTY 2020 ★ MEGA KLUBOWA POMPA #2 ♥ POMPA MUSI BYĆ ♥★ NAJLEPSZE KLUBOWE HITY ♥ POMPUJĄCA MUZYKA ★
Thank you for watching!
3. ” – de la Bruyere Jean „Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: – cieszyć się bez powodu, – być ciągle czymś zajętym – i domagać się ze wszystkich sił, tego czego sie pragnie.
4. Pl Więcej informacji Tego Pina i nie tylko znajdziesz na tablicy Cytaty użytkownika Mamy Mamom.
5. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z publikacją komentarza.
6. OchKarol – blog parentingowy
q6
7. W krainie pstrąga i lipienia
q7
8. Pozytywniej.pl
q8
9. Gmina Kamieniec Ząbkowicki
q9
10. Samotna w tej ostatniej drodze i tylko smutek bolesny, i pamięć żywa o Tobie w nas pozostanie, Bo zawsze myślami będziemy przy Tobie.
11. XdPedia – cytaty, opisy, memy, kawały, dowcipy, śmieszne obrazki …
q11
12. Yesterday at 1:47 AM W człowieka wstępuje czasem taka dziwna siła, że ani się obejrzy, a śpiewa o trzeciej nad ranem „ku zozdobie”.
13. Reszta autorów z kategorii o dzieciach (razem: 79) Obrazek losujący co 10 minut cytaty z kategorii o dzieciach.
14. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q14
15. Poronilam.pl
q15
16. „A gdy Ci będzie kiedyś źle, nieważne, ile minie lat, Synku wiedz, że modlę się każdego dnia, by nie bolał Cię ten świat.
17. Zanim zostałeś poczęty – pragnęłam Cię, zanim się urodziłeś – kochałam Cię, zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia – byłam gotowa za.
18. Miasto Dzieci
q18
19. Cytaty wyrażające egzystencjalizm zawarty w powieści: „Tarrou, Rieux i ich przyjaciele mogli powiedzieć to lub owo, ale wniosek był zawsze jeden: trzeba walczyć w taki czy inny sposób i nie padać na kolana.
20. Zamyslenie.pl
q20
21. Poronilam.pl
q21
22. A jeśli to zrobisz, to poczujesz same korzyści: zawsze dowiesz się o nowym poście, na FB zobaczysz więcej zabawnych historyjek z naszego życia, no i będziesz mógł obserwować fotki, które wrzucam na Instagram, są tak fantastyczne, że klękajcie narody.
23. Niezłomni.com
q23
24. Dodatkowo wspaniale kiwa głową, kiedy chce pokazać, że czegoś nie zrobi lub, że czegoś robić się nie powinno, no i macha nam PAPA, kiedy chce powiedzieć, że nie może już na nas patrzeć i że mamy sobie iść.
25. Poczekalnia Kategorie Losowe Top Cytaty Cytaty o miłości Cytaty o życiu Cytaty o przyjaźni Humor Śmieszne obrazki Kawały dowcipy Demotywatory Besty Memy Życzenia.
26. Blog Ojciec
q26
27. Mamotoja.pl
q27
28. Demotywatory
q28
29. Nie jestem poetka, a chcialabym stworzyc corce ladny album, ktory sprawi, ze w przyszlosci bedzie nie tylko z sentymentem, ale i ze wzruszeniem do niego zagladac.
30. Poronilam.pl
q30
31. Dzieci czytają przygody Uszatka, oglądają je w telewizji, a nawet posiadają przytulaka podobnego do niego.
32. Poronilam.pl
q32
33. Stalo sie to niespodziawanie i tragicznie,a ja tyle chcialabym mu jeszcze powiedziec,podziekowac.
34. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q34
35. Blog Ojciec
q35
36. Najbardziej interesujące cytaty o sprawiedliwości od autorów z całego świata – wybór zabawnych, inspirujących i motywujących cytatów na temat sprawiedliwość.
37. Alicja ma kota
q37
38. Śpij Synku…a ja jeszcze trochę posiedzę w gwiazd jasności… Przejrzę wszystkie Twoje zdjęcia rok po roku.
39. Mistrzowie.org
q39
40. Zamyslenie.pl
q40
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: