Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Życzenia Urodzinowe Dla Mężczyzny

Zbliżają się urodziny Twojego mężczyzny i nie wiesz, jaki prezent mu podarować? Zamiast zastanawiać się nad drogimi upominkami, postaw na coś uniwersalnego i bezcennego – piękne życzenia urodzinowe! Proste słowa potrafią wywołać skrzące się oczy radości, a szczere życzenia z serca zostaną zapamiętane na długo. W tym artykule znajdziesz inspiracje dla swojego tekstu oraz przydatne wskazówki jak napisać życzenia idealne dla Twojego ukochanego.

1. Koleżanki lub kolegi obchodzących 60-te urodziny.
2. Zyczenia urodzinowe
(yt)ESQOQ3N5yFQ(/yt)
3. Alkohol Na Prezent
q3
4. Znajdziesz tutaj życzenia śmieszne, w formie wierszyków, rymowanek lub poważne pisane prozą.
5. Fajne wierszyki dla mężczyzny Wyślij krótkiego sms wszystkim panom, których lubisz.
6. Lemon-Trip.com
q6
7. Pl – Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.
8. Nauka-niemieckiego.net
q8
9. Życzenia na każdą okazję
q9
10. Dziennik Bałtycki
q10
11. Śmieszne wierszyki urodzinowe do wysłania w formie SMS, wiadomości na Facebooku, albo po prostu do wpisania na kartce.
12. Sklep internetowy z prezentami
q12
13. Frae Kmu End T
q13
14. Bliska Ci osoba obchodzi urodziny i nie wiesz, co jej napisać w tym wyjątkowym dniu.
15. Możemy się więc spodziewać, że i nas „dolecą” urodzinowe życzenia po niemiecku od współpracowników bądź znajomych, lub to nam wypadnie je komuś złożyć, na co warto się przygotować.
16. Głos Koszaliński
q16
17. Express Ilustrowany
q17
18. Dziennik Bałtycki
q18
19. Już dłużej nie musisz myśleć, przygotowaliśmy naszym zdaniem najtrafniejsze życzenia urodzinowe dla mężczyzny.
20. Z okazji pięćdziesiątych urodzin bukiet najwspanialszych życzeń: zdrowia, uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności.
21. Więc wesołe życzenia urodzinowe dla faceta to czysta przyjemność – od wpisywania na kartkę okolicznościową do obserwowania reakcji solenizanta.
22. Życzenia na 40 urodziny dla mężczyzny powinny wyróżniać się siłą i charakterem – bo choć na kobiety często działają ckliwe cytaty to facetów trzeba urzec w nieco inny sposób.
23. Poradnik Randkowy
q23
24. Najlepsze Wierszyki z okazji Urodzin idealne dla każdego w dziale Życzenia iWoman.
25. Głos Wielkopolski
q25
26. Treść życzeń urodzinowych dla mężczyzny będzie inna, jeżeli będziemy je składać partnerowi, a inna, jeżeli urodziny obchodzi nasz syn.
27. Głos Rzeszowa
q27
28. Jest Pozytywnie
q28
29. Almanach Miłosny
q29
30. Urodziny to najpiękniejszy dzień życia, złóż bliskiej osobie najpiękniejsze życzenia urodzinowe.
31. Oczywiście inne życzenia składamy dzieciom, inne przyjaciołom, a całkiem inne rodzicom i osobom starszym.
32. Najpiękniejsze życzenia i wierszyki urodzinowe, piękne wiersze urodzinowe, ładne gotowe wierszyki na urodziny dla mamy, taty, babci, dziadka, cioci, wujka, gotowe.
33. Kreatywne prezenty
q33
34. Www.funwisher.com
q34
35. Sprawdź gotowe, ciekawe Wierszyki SMS z okazji Urodzin dla rodziny, znajomych i przyjaciół w serwisie Życzenia iWoman.
36. Kobiety to my
q36
37. Dziennik Polski
q37
38. NAJLEPSZE ŻYCZENIA URODZINOWE – śmieszne i wesołe życzenia sms, urodzinowe życzenia SMS – poważne życzenia urodzinowe – oryginalne życzenia na urodziny.
39. Z okazji Dnia Mężczyzny życzę Ci, Abyś był pomocny jak komputer, Szybki jak japoński skuter,.
40. Życzenia na każdą okazję
q40
41. Życzenia urodzinowe możemy złożyć przez SMS, kartkę urodzinową lub na facebooku, lecz najlepsze są te, które składamy osobiście.
42. Śmieszne życzenia urodzinowe
q42
43. Życzenia urodzinowe na 60 dla mężczyzny Życzę sukcesów i przyjemności, życzę uśmiechu i pomyślności.
44. Express Ilustrowany
q44
45. Express Ilustrowany
q45
46. Życzenia na 60 urodziny mogą być zarówno śmieszne jak i poważne, śmiesznymi życzeniami można osłodzić przekroczenie tej bariery wiekowej.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

#WeStandWithUkraine | Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Mamy nadzieję, że cytaty, sentencje i aforyzmy, które tutaj znajdziesz, pomogą Ci odmienić dzień na lepsze. Pamiętaj, że w każdym momencie możesz do nas wrócić po więcej inspiracji.