Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Epikur Cytaty

1. Epikur Portal zawiera przysłowia polskie, chińskie, japońskie, rosyjskie i innych narodów, cytaty i złote myśli wg nazwisk autorów.
2. Adam Aduszkiewicz – Stoicki wojownik na trudne czasy
Thank you for watching!
3. Droga do prostego życia
q3
4. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q4
5. WielkieSlowa.pl
q5
6. W wieku 19 lat został wysłany przez rodzinę do Aten, aby tam służyć w armii ateńskiej jak i studiować w Akademii Platona jak i Gimnazjum Arystotelesa.
7. Pan Logika – WordPress.com
q7
8. Drugiej fazy greckiej filozofii klasycznej, w kturej dominowały zagadnienia filozofii życia – czyli rozważania na temat jak osiągnąć pełne szczęście (także stan ataraksji).
9. WielkieSlowa.pl
q9
10. Droga do prostego życia
q10
11. WielkieSlowa.pl
q11
12. Rośnij w Siłę
q12
13. Pracownia Pomocy Psychologicznej SALAMANDRA
q13
14. Drugiej fazy greckiej filozofii klasycznej, w której dominowały zagadanienia filozofii życia – czyli rozważania na ….
15. Droga do prostego życia
q15
16. FoodExpert.pl
q16
17. Alkoholizm – AkcjaSOS.pl
q17
18. Poniżej znajdują się wybrane cytaty, więcej znajdziesz w osobnym haśle Człowiek zbuntowany.
19. WielkieSlowa.pl
q19
20. Zamyslenie.pl
q20
21. Zamyslenie.pl
q21
22. Zamyslenie.pl
q22
23. Jeśli chcesz człowieka uszczęśliwić, nie dodawaj nic do tego, co posiada, ale ujmuj mu kilka z jego życzeń.
24. Demotywatory.pl
q24
25. Mogą pisać komentarze, posty na forum, pobierać wszystkie zamieszczone w serwisie pliki i załączniki do wiadomości na forum.
26. SlidePlayer
q26
27. Bezuzyteczna.pl
q27
28. SlidePlayer
q28
29. Największa baza: cytaty i aforyzmy, sennik, przysłowia narodów, poezja – wiersze, mądrości życiowe, cytaty sławnych ludzi, największy sennik, slogany, myśli.
30. O ile nie pogwałcisz praw, nie naruszysz dobrych obyczajów, nie zasmucisz bliźniego, nie nadwerężysz ciała, nie utracisz środków do życia, to używaj jak chcesz swojej ochoty Epikur.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: