Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Zrozumieniu Drugiej Osoby

1. Realny wymiar bycia człowiekiem wynika nie tyle z wyznawanego światopoglądu, ale z dojrzałych więzi międzyludzkich, dzięki którym odczuwamy bezwarunkową akceptację, nabieramy poczucia godności i osobistej wolności, we własnych oczach, ale i drugiej osoby, swoistego lustra osobistych oddziaływan na otoczenie.
2. Magda Maciejec – Zrozumieć ciszę
Thank you for watching!
3. Psychology of Life
q3
4. Możemy przeżyć całe życie w przyjaźni i wzajemnym zrozumieniu, założyć rodzinę, kochać się każdej nocy i każdej nocy mieć orgazm, a mimo to czuć wokół żałosną pustkę, wiedzieć, że czegoś ważnego brakuje.
5. Blog CS Group – CS Group Polska
q5
6. Możemy przeżyć całe życie w przyjaźni i wzajemnym zrozumieniu, założyć rodzinę, kochać się każdej nocy i każdej nocy mieć orgazm, a mimo to czuć wokół żałosną pustkę, wiedzieć, że czegoś ważnego brakuje.
7. Sentencje Życiowe o Człowieku Mądre Cytaty o Życiu Człowieka czyli Tak Jak Myśli Człowiek o Swoim Życiu Inspirujący i Motywujący Samego Siebie.
8. Władczyni oraz dwóch niewolników, co czyni razem dwie osoby Ambrose Bierce Marna jest miłość, która myśli o własnym tylko szczęściu.
9. Mistyka Życia – WordPress.com
q9
10. Żeby zdobyć serce drugiej osoby, trzeba wejrzeć w jej myśli, poznać najdrobniejsze radości i smutki.
11. WielkieSlowa.pl
q11
12. TeMysli.pl – Inspirujące myśli, cytaty, demotywatory, teksty …
q12
13. W drugiej części – ŚWIADECTWA PRAWDY PRZEMILCZANEJ – zebrałem cytaty osób uznawanych ogólnie za autorytety, które poruszają sprawy przemilczane i ocenzurowane przez media oraz rozstrzygają swoimi opiniami kwestie sporne między katolikami.
14. Wilczycą Być
q14
15. Zamyslenie.pl
q15
16. Magia i Proza Życia – WordPress.com
q16
17. Możemy przeżyć całe życie w przyjaźni i wzajemnym zrozumieniu, założyć rodzinę, kochać się każdej nocy i każdej nocy mieć orgazm, a mimo to czuć wokół żałosną pustkę, wiedzieć, że czegoś.
18. Możemy przeżyć całe życie w przyjaźni i wzajemnym zrozumieniu, założyć rodzinę, kochać się każdej nocy i każdej nocy mieć orgazm, a mimo to czuć wokół żałosną pustkę, wiedzieć, że czegoś ważnego brakuje.
19. Przewodnik duchowy
q19
20. Jeśli jesteśmy świadomymi tylko własnych potrzeb, a nie wiemy nic o potrzebach drugiej osoby, to znaczy, że nie potrafimy kochać.
21. Memy, śmieszne obrazki, demotywatory, besty, kwejki, humor …
q21
22. Możemy przeżyć całe życie w przyjaźni i wzajemnym zrozumieniu, założyć rodzinę, kochać się każdej nocy i każdej nocy mieć orgazm, a mimo to czuć wokół żałosną pustkę, wiedzieć, że czegoś ważnego brakuje.
23. Niezłe Aparaty
q23
24. Życie i podróże
q24
25. Zazdrość – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q25
26. WielkieSlowa.pl
q26
27. Życie i podróże
q27
28. Podstawy właściwego współistnienia leżą w zrozumieniu drugiego człowieka oraz w poczuciu, że samemu jest się rozumianym.
29. Michał Pasterski
q29
30. Zazdrość – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q30
31. Myśli zerwane ze smyczy
q31
32. Stressfree.pl
q32
33. Kobiety to my
q33
34. WielkieSlowa.pl
q34
35. Zamyslenie.pl
q35
36. Możemy przeżyć całe życie w przyjaźni i wzajemnym zrozumieniu, założyć rodzinę, kochać się każdej nocy i każdej nocy mieć orgazm, a mimo to czuć wokół żałosną pustkę, wiedzieć, że czegoś ważnego brakuje.
37. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q37
38. Head Divided
q38
39. Rośnij w Siłę
q39
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: