Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Przykłady Aforyzmów

1. Znakomity i jedyny w swoim rodzaju zbiór przysłów, aforyzmów, oraz cytatów znanych ludzi.
2. Lekcja 8: Komentarz subiektywny – Możesz być wszystkim
Thank you for watching!
3. DocPlayer.pl
q3
4. W chwili obecnej aforyzmy, cytaty i przysłowia znajdujące się w naszej bazie składają się z 96756 wyrazów, powstałych ze złączenia 623359 liter.
5. DocPlayer.pl
q5
6. L’Argonnaute
q6
7. Valenteshop.ru
q7
8. Włącz oszczędzanie
q8
9. Uniwersytet Pedagogiczny
q9
10. Rebus.us.edu.pl
q10
11. WielkieSlowa.pl
q11
12. Przejrzyj przykłady tłumaczeń 'aforyzm’ w zdaniach, odsłuchaj wymowę i poznaj gramatykę.
13. Polish culture
q13
14. Rozpowszechnianie niniejszego materiału w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, utrwalanie lub kopiowanie materiału w celu rozpowszechnienia w szczególności zamieszczanie na innym serwerze, przekazywanie drogą elektroniczną i wykorzystywanie materiału w inny sposób niż dla celów własnej edukacji bez zgody właściela serwisu zabronione.
15. Archiwum Allegro
q15
16. Depot.ceon.pl
q16
17. Aforyzm- zwięzła, lapidarna, przeważnie jednozdaniowa wypowiedź, wyrażająca ogólną prawdę filozoficzną lub moralną, w sposób zaskakujący i błyskotliwy.
18. Autor korzysta z metody analizy i twórczego naśladowania wzoru, wykorzystując w swoim projekcie starannie dobrane przykłady aforyzmów, głównie z dorobku Stanisława Jerzego Leca.
19. Chciwcem nazywamy osobę ze szczególnym zaburzeniem tej cechy osobowości – ciągłym niepohamowanym głodem zwiększania stanu posiadania.
20. Zamyslenie.pl
q20
21. Kwartalnik Artystyczny
q21
22. Są one często uznawane za archaizmy i stanowią element przeżytkowy, wychodzący z obiegu językowego, ale też często zostają w naszym języku codziennym.
23. Środki stylistyczne – środki używane w literaturze (czasem również w filmie), mające na celu wywołanie u czytelnika (lub u widza) określonych emocji, pobudzenie jego wyobraźni.
24. InterviewMe
q24
25. DocPlayer.pl
q25
26. SALOMON, jeden z królów starożytnego Izraela, „potrafił powiedzieć trzy tysiące przysłów” (1 Królów ….
27. Rbl.ptt.net.pl
q27
28. Depot.ceon.pl
q28
29. SlidePlayer
q29
30. Tagi dla synonimów do słowa aforyzmy: inaczej o aforyzmach, synonimy do wyrazu aforyzmy, inaczej aforyzmy, synonimy do słowa aforyzmy, synonim aforyzmów, inne.
31. DocPlayer.pl
q31
32. Podlaski Senior
q32
33. Aforystyka (język polski): ·↑ Uniwersalny słownik języka polskiego, red.
34. Chciwcem nazywamy osobę ze szczególnym zaburzeniem tej cechy osobowości – ciągłym niepohamowanym głodem zwiększania stanu posiadania.
35. Antoine de Saint-Exupery rysuje w nim wydarzenia pewnej tragicznej nocy, kiedy jeden z trzech nocnych samolotów pocztowych nie przybył do.
36. DocPlayer.pl
q36
37. Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.
38. Włącz oszczędzanie
q38
39. Są one często uznawane za archaizmy i stanowią element przeżytkowy, wychodzący z obiegu językowego, ale też często zostają w naszym języku codziennym.
40. DocPlayer.pl
q40
41. Świat Książki
q41
42. Miłość – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q42
43. Największa internetowa wypożyczalnia online w Polsce.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: