Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

William Golding O Kobietach

1. Jestem Agnieszka – Przebudzenie Jesiennej powstało z pasji do rozwoju osobistego, by razem z Tobą wznosić się na wyższy poziom i spełniać marzenia.
2. Mordowali z przyjemnością. Mówiła o nich cała Polska – Wehikuł Czasu
Thank you for watching!
3. Opiekunki24
q3
4. Jego twórczość go przetrwa, ale mógł napisać o wiele więcej”- tak powiedział Anthony Burgess autor „Mechanicznej pomarańczy” na wieść o śmierci Williama Goldinga, autora między innymi „Władcy much”, książki przeniesionej później na ekran przez wielkiego Petera Brooka.
5. WielkieSlowa.pl
q5
6. Linie-papilarne
q6
7. Jenny Blackhurst, Chandler Baker, Pip Drysdale, Kerry Fisher.
8. Cyfrowa.biblioteka.zamosc.pl
q8
9. Polish Hearts
q9
10. Opowiadania o bracie Piotrze, Rozmowa z Goyą: 1961.
11. Kobiety są najlepsze.
12. Zygmuntbialas – NEon24.pl
q12
13. The book describes in detail the horrific exploits of a band of young children who make a striking transition from civilized to barbaric.
14. Zacofany w lekturze
q14
15. Opiekunki24
q15
16. Rośnij w Siłę
q16
17. Clarissa Pinkola Estés, Biegnąca z wilkami: Archetyp Dzikiej Kobiety w mitach i legendach (Zysk i S-ka, 2001) – książka o nas, naszych wnętrzach, naszym dojrzewaniu do bycia sobą, walce o własną duszę, o przeciwstawianiu się krzywdzącym zwyczajom i tradycjom.
18. „Jeśli chcesz, żeby cię wszyscy lubili, musisz być gotowy na kompromisy w każdej sprawie i o każdym czasie, i niczego nie osiągniesz.
19. Antykwariat internetowy skupuje i oferuje książki w dogodnych cenach.
20. Wbrew usilnym staraniom, nie potrafię sobie przypomnieć książki mającej mniej niż 300 stron, którą bym czytała przez okres dłuższy niż tydzień.
21. Konglomerat podcastowy
q21
22. Salezjańska Szkoła Podstawowa we Wrocławiu
q22
23. TekstyKultury.pl
q23
24. Dobro, którego duch święty nie tchnął w świat bezpośrednio musi się spełnić dzięki naturze ludzkiej i przez nią.
25. E booki • Dokumenty • pliki użytkownika isabela3 przechowywane w serwisie Chomikuj.
26. Pamiętam, jak kiedyś, tylko nieznacznie pijani, sprzeczaliśmy się z pewnym mężczyzną, którego nie spotkałem już nigdy więcej, o kraj, w jakim się znajdujemy, po czym zgodziliśmy się, ze każdy z nas jest w innym.
27. Dałam się zwieść opisami i ukułam w wyobraźni obraz tekstów o kobietach i dla kobiet, opowieści, w których to one są głównymi bohaterkami, a ich „grzech” – definiowany w ten czy inny sposób – wysuwa się na pierwszy plan.
28. Onejka – Cytaty.info
q28
29. – Samuel Beckett – Sen o kobietach pięknych i takich sobie – Samuel Beckett – Molloy i cztery nowele – Giovanni Boccaccio – Dekameron (wydanie 5-tomowe).
30. Bałtycka Biblioteka Cyfrowa
q30
31. Cyfrowa.biblioteka.zamosc.pl
q31
32. Dziennik ornitologa – WordPress.com
q32
33. Piotr Wildanger
q33
34. WielkieSlowa.pl
q34
35. Monilibri.momentogram.pl
q35
36. Antykwariat Internetowy NWS
q36
37. Małgorzata Karolina Piekarska
q37
38. Bałtycka Biblioteka Cyfrowa
q38
39. Refleksje – Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli
q39
40. Kiedy prawie dobijają do brzegów Lesbos, transporter z kotem otwiera się i kot niknie w falach.
41. William Golding „Władca Much” „Jak człowiek się kogoś boi, to go nienawidzi, ale nie może przestać o nim myśleć.
42. W niektórych polskich bibliotekach, w dniach od 30 września do 6 października, odbywać się będzie akcja „Tydzień Zakazanych Książek”.
43. Sekrecje i niedyskrety – WordPress.com
q43
44. William Golding Ania z Zielonego Wzgórza – Lucy Maud Montgomery Duma i uprzedzenie – Jane Austen Mały Książę – Antoine de Saint-Exupéry Śniadanie u Tiffany’ego – Truman Capote Bajki robotów – Stanisław Lem Gra – Neil Strauss Życie.
45. „Wiedzie ć [wiele o kobietach].
46. W krainie absurdu
q46
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: