Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Chłodna Głowa

1. O wynikach piątkowego sprintu kobiet – oraz wszystkich pozostałych wyścigów w Anterselvie – zdecyduje zatem nie tylko forma sportowa, ale również chłodna głowa.
2. JoDo X Bezsenny – Kiedy zostaję sam
Thank you for watching!
3. Chłodna głowa w upalny dzień Przed sparingiem z GKS 1962 Jastrzębie do Zagłębia dołączył Alexander Christovão, a zwieńczeniem tego wspaniałego dnia było zwycięstwo we wspomnianym, ostatnim meczu kontrolnym przed wznowieniem rozgrywek.
4. SportSlaski.pl
q4
5. – Wiadomości z serwisu – Coraz niższe poziomy cenowe obserwowane w krótkim czasie na walorze, to zawsze gratka dla typowego inwestora z krótkim stażem.
6. Trzykrotna złota medalistka paraolimpijska, Natalia Partyka i mistrza Europy Rafał Czuper po ciężkim, nerwowym boju wywalczyli awans do finału turnieju tenisa stołowego.
7. Archiwum Rzeczpospolitej – Rzeczpospolita
q7
8. PolskiKosz.pl
q8
9. Strefa siatkówki
q9
10. Przegląd Sportowy
q10
11. Małgorzata Hołub-Kowalik: Ciężka praca, chłodna głowa – tak się zdobywa najcenniejsze laury [wideo] Krzysztof Marczyk 22.
12. Na bazie swojego wieloletniego doświadczenia uważam, że najważniejszymi cechami dobrego gracza jest cierpliwość, systematyczność i chłodna głowa.
13. Maksymalne wymiary nadruku to 30cm (szerokość) na 40cm (wysokość) Model: Premium Cotton Producent: GILDAN Gramatura: 185 G/m2 Zamówienia są wykonywane na koszulkach bardzo dobrej jakości, materiale grubym i trwałym.
14. Częstochowa – Wyborcza
q14
15. Xabi Alonso, który występował zarówno w Liverpoolu, jak i Realu Madryt powiedział, że the Reds muszą kontrolować swoje emocje i trzymać nerwy na wodzy, jeśli marzą o zwycięstwie z Królewskimi w Kijowie.
16. Białystok – Wyborcza
q16
17. Nidzica – WM.pl
q17
18. Stal Gorzów
q18
19. Trójmiasto – Sport.pl
q19
20. Starachowicki.eu
q20
21. Dziennik Polski
q21
22. Autorka książki „Emigracja Ambicji” – reportaży o młodych emigrantach z Polski, a także: wielu tekstów, wywiadów, reportaży, programów telewizyjnych z dziedziny polityki międzynarodowej i krajowej oraz społeczeństwa i ekonomii.
23. Kraków – Wyborcza.pl
q23
24. Dziennik Sport
q24
25. 19-letni stoper ŁKS-u Łódź w tym sezonie stał się podstawowym zawodnikiem w składzie Kazimierza Moskala.
26. Tygodnik Idziemy
q26
27. Dziennik Bałtycki
q27
28. Pałac Kultury Zagłębia
q28
29. Ostatnie treningi Trefla i Arki przed derbowym meczem w Energa Basket Lidze Trzy miesiące temu Gdyni Asseco Arka jeszcze w połowie ostatniej kwarty przegrywała z Treflem Sopot, by wygrać różnicą 21 punktów.
30. Łączy nas piłka
q30
31. Więc choć zdecydowanym faworytem będzie Djoković, to będziemy wierzyć w możliwości Hurkacza aż do ostatniej piłki meczu.
32. Rzeczpospolita
q32
33. Wiadomo, że Lechia może przegrać w ekstraklasie z każdym, lecz nikt nie wybaczy piłkarzom porażki z odwiecznym rywalem.
34. W 1876 roku inżynier Carl von Linde wynalazł w Monachium nową metodę chłodzenia, która ucieszyła zwłaszcza piwowarów.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: