Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Wiem Że Nic Nie Wiem

1. Polish Nic nie wiem o niedawnych zmianach sytuacji w Uzbekistanie oprócz tego, że Rada zastanawia się nad zniesieniem zakazu podróży dla ….
2. Wiem, Że Nic… Marek Torzewski
Thank you for watching!
3. Cytaty, aforyzmy, złote myśli
q3
4. Demotywatory.pl
q4
5. Infoaudio.pl
q5
6. Argumental.pl
q6
7. „Wiem, że nic nie wiem”, to jest odzwierciedlenie wiedzy Sokratesa, tego, że potrafi myśleć i wszystko poddawać skrupulatnej analizie.
8. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q8
9. Demotywatory
q9
10. W świetle dzisiejszej wiedzy tylko nieliczne z nich posiadają potwierdzone badaniami działanie terapeutyczne, większość okazała się prawie bezwartościowa.
11. Uważali zapewne, że z nich kpię, wyśmiewam siew duchu – tak, jak oni zrobiliby wobec kogoś, kto przyznaje się do swojej niewiedzy.
12. Jest najmądrzejszy, ponieważ w przeciwieństwie do innych zdaje sobie sprawę ze swojej niewiedzy (słowa te stały się później słynne jako Wiem, że nic nie wiem, chociaż dosłownie w takiej formie nie padają w Obronie Sokratesa).
13. Wiem, że nic nie wiem, czyli im więcej wiesz, tym lepiej widzisz jak wiele brakuje Ci do poznania wszystkiego, do mienia całej wiedzy.
14. Spider’s Web
q14
15. SlidePlayer
q15
16. Harvard Business Review
q16
17. Bo z nas dwóch żaden, zdaje się, nie wie o tym, co piękne i dobre, ale jemu się zdaje, że coś wie, choć nic nie wie a ja, ja nic nie wiem, tak mi się nawet nie zdaje.
18. Nie wiedziałem, gdzie podziać oczy nie wiedzie mu się najlepiej nie wiedzieć nie wiedzieć gdzie góra, a gdzie dół nie wiedzieć o niczym nie wiem nie wiem co oznacza to słowo nie wiem, jak to powiedzieć nie wiem.
19. Chciał w ten sposób pokazać, że drogą do poznania mądrości jest świadomość swojej niewiedzy.
20. Różnica pomiędzy mędrcem a głupcem jest taka: głupiec myśli, że wie wszystko, natomiast mędrzec przyznaje, że nie wie nic.
21. Memy – Jeja.pl
q21
22. Już Wiem, Że Nic Nie Wiem Lyrics: Szukałam sensu życia / I myślałam sobie, że / Już wszystko mam / Już wszystko wiem / Ale to nie było życie / Myślałam, że przeżywam je / A mnie nie.
23. Caroline Livre
q23
24. Magazyn Bieganie
q24
25. Radek Kotarski: Wiem, że nic nie wiem, ale się dowiem Radek Kotarski studiował prawo i historię.
26. ) Wiem, wiem – to tylko czepianie się słówek i błędna nadinterpretacja – te dwa cytaty wyrażają głębokie przemyślenia.
27. Demotywatory
q27
28. Wiem, że jesteś sam Wiem, że masz na głowie tyle ważnych spraw Nie pamiętasz już co znaczy dobry sen Nie masz czasu na niepewność ani lęk Wiem, że jesteś sam Nic nie musisz mówić Wiem, że jesteś sam Pewnie teraz nie najlepszy na to czas Ale dzisiaj potrzebuje Twoich rad Dzisiaj proszę Cię Ten jeden raz zatrzymaj się.
29. Poza schematy
q29
30. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.
31. Memy – Jeja.pl
q31
32. SlidePlayer
q32
33. Wysokie Obcasy
q33
34. – Cyceron De gustibus non disputandum est – Gust nie podlega dyskusji Fame est peius quam dolor – Głód jest gorszy od bólu Memento mori – Pamiętaj o śmierci Habemus papam – Mamy papieża.
35. Młodzieżowy Dom Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu
q35
36. Efekt Krugera-Dunninga – jak sama nazwa wskazuje – opisało dwóch socjologów: Justin Kruger i David Dunning.
37. Poprawna pisownia, znaczenie: jest to połączenie partykuły nie z odmienionym w pierwszej osobie liczby pojedynczej czasu teraźniejszego czasownikiem wiem.
38. Demotywatory
q38
39. Moja Krew – Blog wielopokoleniowy
q39
40. Jędrzej Szynkowski
q40
41. Przewodnik duchowy
q41
42. Krystyna Polek
q42
43. NowyMarketing
q43
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: