Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Świat Cytaty

1. Tumblr is a place to express yourself, discover yourself, and bond over the stuff you love.
2. Verba – Zerwanie (Wersja bez cenzury 18+) 2016 / tekst w opisie pod filmem
Thank you for watching!
3. Cytaty motywacyjne – Ebooki24.org
q3
4. Cytaty Radość, Cytaty Religia, Cytaty Rozmowa, Cytaty Rozum, Cytaty Różne, Cytaty Rzecz, Cytaty Rzeczywistość, Cytaty Samotność, Cytaty Seks, Cytaty Sen, Cytaty Sentencje, Cytaty Serce, Cytaty Siła, Cytaty Śmierć, Cytaty Smutek, Cytaty Sprawiedliwość, Cytaty Strach, Cytaty Sumienie, Cytaty Świadomość, Cytaty Świat, Cytaty.
5. Najważniejsze cytaty o czynieniu dobra i ich przesłanie – kilka prawd o byciu dobrym #3 Dla Was i dla siebie zebraliśmy w jednym miejscu kilka cytatów oraz myśli na temat dobra i pomagania innym.
6. Mieszkajmodnie.pl
q6
7. Potrzebne Ci cytaty, aforyzmy, złote myśli, sentencje które wzruszą, poruszą, zmobilizują do działania i dadzą energię na nowy dzień.
8. Kitty Candy
q8
9. Jak z niedowierzania plączą się myśli i serce puchnie od przyśpieszonych uderzeń.
10. Przewodnik duchowy
q10
11. Zatracone w innym świecie
q11
12. Inspirująco.pl
q12
13. Uśmiechając się czynicie świat lepszym, dlatego nie bójcie się okazywania w ten sposób swojej serdeczności, nawet jeśli otaczający Was ludzie to same ponuraki.
14. Mieszkajmodnie.pl
q14
15. Teksty o miłości jak miłosc że smutek milosc dbaj o miłość cytaty o miłości jest cytaty-o-zyciu powiedzenia madre-mysli cytaty o życiu sentencje cytaty o milosci zycie dfafa zyciowe mądre myśli temysli.
16. Stanisława Małkowskiego nie były oficjalnym stanowiskiem Kościoła, lecz jego prywatną opinią” – taką odpowiedź otrzymał Kijowski od ks.
17. Stworzyłam to miejsce, aby skutecznie wspierać ludzi w znalezieniu drogi do siebie i do prawdziwej radości z życia.
18. W Niemczech istnieje z całą pewnością więcej pisarzy niż wszystkie cztery strony świata potrzebowałyby dla swej pomyślności.
19. „Jeśli świat stanął na głowie, tylko fikająć koziołki można przyjąć właściwą pozycję” – Jan Kott.
20. Cytaty » Świat » « poprzednie (1/22) następne ».
21. Świat Bibliotek
q21
22. Najlepsze oraz najpiękniejsze cytaty, aforyzmy i złote myśli, które pomogą w uzyskaniu życiowej energii i motywacji do działania.
23. Psycholog Wojciech Wypler
q23
24. Jest Pozytywnie
q24
25. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q25
26. Zamyslenie.pl
q26
27. Wcudzyslowie.pl
q27
28. Nie należysz całkowicie ani do nieba, ani do ziemi, ani śmiertelny jesteś, ani nieśmiertelny, możesz sam siebie tworzyć i ugniatać, możesz stać się zwierzęciem, ale możesz się odrodzić w bogu podobnej postaci.
29. WielkieSlowa.pl
q29
30. Potrzebne Ci cytaty, aforyzmy, złote myśli, sentencje które wzruszą, poruszą, zmobilizują do działania i dadzą energię na nowy dzień.
31. Zamyslenie.pl
q31
32. Uczynić świat piękniejszym… „Naszym celem jest uczynić świat piękniejszym, niż był w chwili, kiedy nań przyszliśmy” – Kurt Vonnegut.
33. 101 Countries Before 50
q33
34. Mądre cytaty – słowa, które zmieniają świat.
35. Kiribati Club
q35
36. Narodowości: – wszystkie – Amerykanów Anglików Australijczyków Austriaków Belgów Brazylijczyków Brytyjczyków Chińczyków Chorwatów Duńczyków Francuzów Greków Hindusów Hiszpanów Irlandczyków Japończyków Niemców Polaków Południowoafrykańczyków.
37. „Nie ma na świecie cierpienia większego, niż doznawać szczęścia na oczach nieszczęśliwych”.
38. Cytaty motywacyjne – Ebooki24.org
q38
39. Świat Bibliotek
q39
40. Znalazłyśmy dla ciebie najpiękniejsze cytaty i wiersze, takich sław jak Charles Dickens czy William Shakespeare, ale gwiazd popkultury – m.
41. Manufaktura Radości
q41
42. Zamyslenie.pl
q42
43. Cytaty.info
q43
44. Zniszczony przez media, „pijawki” żerujące na jego majątku, Sony które go zmusiły do ostatniej trasy i 'demony” z dzieciństwa.
45. Joanna Dolińska
q45
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: