Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Artystach

1. Artysta jest zbiornikiem dla emocji, które pochodzą zewsząd: z nieba, z ziemi, ze skrawka papieru, z ….
2. Piękne cytaty
Thank you for watching!
3. Kreatologia
q3
4. Cytaty motywujące do ćwiczeń, 20 cytatów, które cię zmotywują do ćwiczeń.
5. Zamyslenie.pl
q5
6. Głos Wielkopolski
q6
7. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q7
8. Pinger – świetni ludzie
q8
9. Istota Porębskiego pisania o artystach tkwi nie tylko w nieporównanej literackiej formie.
10. Artysta, który urzeczywistnia się wewnątrz sztuki, nigdy nie będzie twórczy – musi on koniecznie umieścić się na tym jej pograniczu, gdzie sztuka styka się z życiem, tam gdzie powstają niemiłe pytania w rodzaju: o ile ta poezja, którą piszę, jest konwencjonalna, a o ile naprawdę jest żywa.
11. Zaczytajsie.pl
q11
12. Gosia Zimniak
q12
13. O Anglikach O aptekarzach O arabach O artystach O babci O babie O bacy O bajkach O.
14. 15 inspirujących cytatów o nauce i wiedzy Inspirujące cytaty o nauce i wiedzy, które mogą zainspirować w chwilach, gdy nauka jest ostatnią rzeczą na którą masz ochotę.
15. Zamyslenie.pl
q15
16. WielkieSlowa.pl
q16
17. Pantone Canvas Gallery
q17
18. WielkieSlowa.pl
q18
19. Zamyslenie.pl
q19
20. Jadźka Rysuje
q20
21. Archiwum NInA
q21
22. Myśli do przemyślenia to dobrane w tematyczne wątki cytaty z wypowiedzi postaci polskiej kultury, nauki i życia społecznego.
23. — zawołał Petroniusz — zdejm temu chłopcu opaskę z oczu, którą zawiązał Eros, bo inaczej rozbije sobie głowę o kolumnę świątyni Wenus.
24. WielkieSlowa.pl
q24
25. Zbiór cytatów, aforyzmów i sentencji autorstwa Andrzeja Majewskiego, starannie wyselekcjonowanych i podzielonych na kategorie tematyczne m.
26. W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies.
27. Archiwum NInA
q27
28. WielkieSlowa.pl
q28
29. Niezależnie od tego, czy brakuje ci motywacji, czy szukasz pomocy we własnej pracy – tutaj znajdziesz to, co najlepsze.
30. Piękno podobnie jak prawda budzi radość w ludzkich sercach i jest cennym owocem, który trwa mimo upływu czasu, tworzy więź między pokoleniami i łączy je w jednomyślnym podziwie.
31. Poniżej znajdziesz cytaty, sentencje, aforyzmy, złote myśli na temat artystów.
32. „Książki to solidni doradcy i apostołowie.
33. Grafika, Galeria Sztuki Łódź,
q33
34. Archiwum NInA
q34
35. Wielkie Pytania
q35
36. E-aforyzmy.pl
q36
37. WielkieSlowa.pl
q37
38. WielkieSlowa.pl
q38
39. Nie tylko dlatego, że kiedyś sama chętnie stawałam przed sztalugami z pędzlem w ręce… Malarze (a zwłaszcza ci, których cytaty wybrałam) to ludzie, którzy, podobnie jak przedsiębiorcy, swoją pasję uczynili sposobem na życie.
40. Zamyslenie.pl
q40
41. WielkieSlowa.pl
q41
42. See more of Siła wyobraźni: wszystko o życiu, ludziach, artystach.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: