Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Przysłowia Chińskie

1. Pijanemu niebo i ziemia zdają się olbrzymie, na dnie dzbana dni i miesiące wydają się długie.
2. Stare chińskie przysłowie.. – GTA IV #03
Thank you for watching!
3. Zamyslenie.pl
q3
4. Przysłowie: Tłumaczenie: A bad excuse is better than none.
5. Info – Przysłowie chińskie – aktualizowana na bieżąco kolekcja wszystkich tekstów – autorem jest Przysłowie chińskie.
6. Pl pomoże znaleźć odpowiedzi na każde Twoje pytanie.
7. Największa baza: cytaty i aforyzmy, sennik, przysłowia narodów, poezja – wiersze, mądrości życiowe, cytaty sławnych ludzi, największy sennik, slogany, myśli.
8. Demotywatory
q8
9. WielkieSlowa.pl
q9
10. Biały Mały Tajfun
q10
11. WielkieSlowa.pl
q11
12. 2019 · Kolejna seria cytatów poświęcona jest chińskim przysłowiom, sentencjom mędrców Dalekiego Wschodu.
13. Demotywatory
q13
14. Kobieta – Dziennik.pl
q14
15. Tłumaczenie przysłowia z języka japońskiego na język polski brzmi: „podrywający się ….
16. Tagi: Przysłowia, cytaty, aforyzmy, złote mysli – Przysłowia chińskie, mądrości ludowe.
17. Joe Monster
q17
18. Język chiński obfituje w przysłowia, przypowieści i cytaty pochodzące z największych dzieł chińskiej literatury.
19. Codziennie będą dodawane stare Chińskie przysłowia, które być może ułatwią wam życie.
20. 2015 · How to create a 3D Terrain with Google Maps and height maps in Photoshop – 3D Map Generator Terrain – Duration: 20:32.
21. Chińskie przysłowia – forum Chiny Państwo Środka Wyzwanie XXI wieku – dyskusja Książka jest jak ogród noszony w kieszeni.
22. Niektóre są zrozumiałe jedynie w danej kulturze, a niektóre są dość uniwersalne i mają swoje odpowiedniki w systemie wartości zachodniej cywilizacji, jak te poniżej.
23. Demotywatory
q23
24. Generator Memów
q24
25. WielkieSlowa.pl
q25
26. Wszelkie demotywatory w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
27. Strona tytułowa Proverbiorum Polonicorum Salomona Rysińskiego, najstarszego zbioru przysłów polskich wydanych po łacinie i po polsku w Lubczu w 1618.
28. Zamyslenie.pl
q28
29. Demotywatory
q29
30. WielkieSlowa.pl
q30
31. WielkieSlowa.pl
q31
32. Pl znajdziesz trzy inne ciekawe widżety: frazy i zwroty języka chińskiego, słownik idiomów chengyu, przysłowia wojenne, -ilustracja- Język chiński pełen jest przypowieści, przenośni, fraz, które my, Europejczycy rozpoznajemy z wielkim trudem.
33. Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.
34. Chińskie cytaty – forum Chiny Państwo Środka Wyzwanie XXI wieku – dyskusja Chińskie mądrości zachwycają swoją prostotą i aktualnością.
35. SlidePlayer
q35
36. Przysłowia to krótkie powiedzenia utrwalone w formie pisanej lub mówionej, zakorzenione w kulturze danego kraju lub obszaru i odnoszące się do danej sytuacji życiowej.
37. U nas znajdziecie przysłowia między innymi z kategorii takich jak: Przysłowia Polskie, Przysłowia Angielskie, Przysłowia Niemieckie, Przysłowia Francuskie, Przysłowia Hiszpańskie, Przysłowia Słowackie, Przysłowia Czeskie, Przysłowia Rosyjskie, Przysłowia Białoruskie, Przysłowia Chińskie, Przysłowia Japońskie, Przysłowia.
38. Demotywatory
q38
39. Przysłowia chińskie: mądrości ludowe tego narodu i powiedzonka z tego kraju, chinskie porzekadła i sentencje.
40. Wiosna to symbol nowych narodzin, natura budzi się do życia, przez co świat staje się piękniejszy.
41. Wszelkie demotywatory w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
42. Przysłowia chińskie przysłowia ludowe.
43. Strefa-Beki.pl
q43
44. Jeśli się boimy, jeśli obawiamy się podjęcia tego pierwszego kroku, jeśli trzymamy się na dystans i zachowujemy w sztuczny sposób a także nie słuchamy naszego.
45. Pl znajdziesz trzy inne ciekawe widżety: frazy i zwroty języka chińskiego, słownik idiomów chengyu, przysłowia wojenne, -ilustracja- Język chiński pełen jest przypowieści, przenośni, fraz, które my, Europejczycy rozpoznajemy z wielkim trudem.
46. A Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: