Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Zdrowiu Jan Paweł Ii

1. Każdy z was, młodzi przyjaciele, znajduje też w życiu jakieś swoje Westerplatte, jakiś wymiar zadań, które trzeba podjąć i wypełnić, jakąś słuszną sprawę, o którą nie można nie walczyć, jakiś obowiązek, powinność, od której nie można się uchylić, nie można zdezerterować.
2. Szokująca przepowiednia Jana Pawła II ujawniona! Jej treść przeraża…
Thank you for watching!
3. Dziennik Zachodni
q3
4. Joe Monster
q4
5. Troy Dystrybucja
q5
6. Choć ludzi w dojrzałym i sędziwym wieku przybywa, w mediach, służbie zdrowia i nauce obecność tego tematu wciąż jest niewystarczająca, a jeśli się pojawia, to.
7. Twórca wielu zmian w Watykanie po objęciu funkcji papieża, poprzez zbliżenie z wiernymi oraz przedstawicielami innych niż rzymskokatolicka, religii.
8. Wiadomości – Gazeta
q8
9. Cytaty.info
q9
10. Złote myśli, Aforyzmy, Cytaty, Przysłowia, Sentencje, Maksymy, Mądrości… 1225 inspiracji ⇒ „BRAKIEM ODWAGI JEST WIEDZIEĆ, CO PRAWE, LECZ TEGO NIE CZYNIĆ…‼ Konfucjusz.
11. Dystrybucja Katolicka
q11
12. Kraków.Wyborcza.pl – Wyborcza
q12
13. 100 fundamentalnych myśli o kapłaństwie wypowiedzianych przez Sługę Bożego Jana Pawła II w różnych miejscach świata – ukazujących wizerunek „kapłana z Chrystusowego kapłaństwa”.
14. WielkieSlowa.pl
q14
15. Info – Jan Paweł II (Karol Wojtyła) – aktualizowana na bieżąco kolekcja wszystkich tekstów – autorem jest Jan Paweł II (Karol Wojtyła).
16. MocNaklejek
q16
17. Czy gdyby taka praktyka była popularna przed pontyfikatem Jana Pawła II, papież Polak, tak podupadły na zdrowiu.
18. Demotywatory
q18
19. UM Warszawa
q19
20. Lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.
21. Kobieta – Dziennik.pl
q21
22. Materiały na temat encykliki Jana Pawła II „Evangelium vitae” oraz dyskusja panelowa o karze śmierci, red.
23. Oto najlepsze cytaty o zdrowiu, niech będą one dla Ciebie inspiracją, źródłem dobrych rad i wskazówek.
24. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, wszystko przetrzyma,ta miłością, która nigdy nie zawiedzie Jan Paweł II (43) I w.
25. Goethe Konfucjusz Marek Aureliusz Marilyn Monroe Matka Teresa z Kalkuty Napoleon Bonaparte O alkoholu O Bogu O cierpieniu O czasie O dobroci O domu O dzieciach O głupocie O jedzeniu O kobietach O książkach O marzeniach O miłości O nadziei O nauce O ojczyźnie O pracy O.
26. Józef Tischner, Stanisław Jerzy Lec, Jan Paweł II.
27. SlidePlayer
q27
28. Co najwyżej można się spodziewać od życia odrobiny wiedzy o sobie samym, która przychodzi za późno i jest źródłem niewyczerpanych żalów.
29. Wiadomości – Gazeta
q29
30. SlidePlayer
q30
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: