Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Złote Myśli O Strażakach

1. Norman Vincent Peale O Miłości pięknie mówią inni O Przyjaźni Optymizm Pam Brown Panie daj mi siłę Parada Paradoksów Paul Coelho Paulo Coelho Perełki o życiu Phil Bosmans Piękna modlitwa Pino Pellegrino płacz Poradnik mężczyzny pozdrowienia Pozdrowienia znad wody Prawdziwa Kobieta Przepiękne życzenia Przepis na przyjaźń.
2. Bingo i Rolly w akcji! | Garniec złota | Oglądaj w Disney Junior!
Thank you for watching!
3. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie
q3
4. Fakty – TVN24
q4
5. Gazeta Olsztyńska
q5
6. Złote myśli O kierowcach Z przekleństwami Złote myśli OdkÄ d na tylnej szybie auta mam naklejkÄ : „Masz maĹ ego pen*sa – zatrÄ b.
7. Pl powstał w 2013 roku z myślą o strażakach oraz ludziach związanych z branżą ratowniczą.
8. Niespodziewajka
q8
9. InfoSecurity24
q9
10. Wszystkie O cierpieniu O człowieku O głupocie O jedzeniu O kobietach O kotach O małżeństwie O marzeniach O mądrości O mężczyznach O milczeniu O miłości O nadziei O pieniądzach O pracy O przemijaniu O przyjaźni O psach O rodzinie O rozstaniu O szczęściu O śmierci O tęsknocie O wierze O władzy O wolności O.
11. O starym O strażakach O studentach O szefie O szkotach O świętach O.
12. Radio Szczecin
q12
13. „Co jest najśmieszniejsze w ludziach: Zawsze myślą na odwrót: śpieszy im się do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem.
14. Tygodnik Polityka
q14
15. Demotywatory
q15
16. Polskie Radio Białystok
q16
17. Kurier Lubelski
q17
18. 2006 · Witajcie jakie znacie powiedzenia, złote myśli ludzi, którzy wypili trochę za dużo.
19. Express Elbląg
q19
20. Beskidzka24.pl
q20
21. Powiedzenia zyciowe cytaty o życiu madre-mysli zycie temysli dbaj o miłość sentencje smutek cytaty-o-zyciu jest mądre myśli miłosc dfafa teksty o miłości cytaty o milosci jak cytaty o miłości milosc że.
22. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie
q22
23. Zabawne, pouczające, a także wywołujące gorzką refleksję myśli, cytaty i przysłowia.
24. Fakty – TVN24
q24
25. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q25
26. Jedno zdanie, kilka słów – jeśli trafią na odpowiedni grunt, staną się źródłem refleksji i zmian na lepsze… Piękne zdjęcia plus złote myśli – mamy nadzieję, że ….
27. Komenda Miejska Policji
q27
28. I Love Nysa
q28
29. Muzeum Miejskie Suchej Beskidzkiej
q29
30. Korczak zwracał szczególną uwagę na nierównoprawną pozycję dzieci w społeczeństwie i ich zależność od dorosłych.
31. Kocham Wieluń
q31
32. Znane powiedzenia, złote myśli, aforyzmy i cytaty o kotach – to wszystko i jeszcze więcej znajdziesz na stronie dla miłośników kotów – Koty.
33. Analityk Open Finance tym razem prezentuje zbiór „złotych myśli” ludzi znanych i mniej znanych, inwestorów, biznesmenów, filozofów.
34. InfoSecurity24
q34
35. Witam, jeżeli ktoś sam, lub kolega „palnął” jakąś złotą myśl i uważa, że warta jest ona szerszej publikacji piszcie.
36. Rośnij w Siłę
q36
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: