Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Przyjaźni

1. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.
2. Fałszywa przyjaźń
Thank you for watching!
3. Zamyslenie.pl
q3
4. Niosącą światło Ewangelii i ciepło waszej wzajemnej miłości i przyjaźni wszystkim rodakom.
5. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q5
6. WielkieSlowa.pl
q6
7. SlidePlayer
q7
8. Zapytaj – Onet
q8
9. Miasto Dzieci
q9
10. Zapytaj – Onet
q10
11. Cytaty o przyjaźni – z książek, piosenek i nie tylko >> Cytaty o przyjaźni potrafią wzbudzić wiele emocji, szczególnie, że zazwyczaj przywołują jakieś wspomnienia i zwyczajnie wzruszają.
12. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q12
13. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q13
14. Poniżej mój subiektywny wybór najpiękniejszych cytatów o przyjaźni po angielsku z polskim tłumaczeniem – jak zwykle w celach dydaktycznych karygodnie dosłownym.
15. Rośnij w Siłę
q15
16. Narodowości: – wszystkie – Amerykanów Anglików Australijczyków Belgów Brazylijczyków Brytyjczyków Chińczyków Francuzów Greków Hiszpanów Holendrów Irlandczyków Kanadyjczyków Niemców Polaków Rosjan ….
17. Ignacy Krasicki „Przyjaźń ta najbardziej mocna opiera się na miłości, rodzącej się z pokonywania trudności, wspólnego rozwiązywania problemów, wreszcie na postawieniu siebie i swojego autorytetu, swojej osoby w obronie przyjaciela i przyjaźni.
18. Kobiety to my
q18
19. Zamyslenie.pl
q19
20. O miłości, o przyjaźni, o życiu, o szczęściu, o pracy i talencie, o radości i uśmiechu, o byciu sobą, o celach, marzeniach i motywacji.
21. Zamyslenie.pl
q21
22. W prawdziwej przyjaźni chodzi o dobro drugiej osoby, by dawane rady jej służyły, dlatego Pan Jezus w trosce o swoich przyjaciół powiedział: „Wy jesteście przyjaciółmi moimi, jeżeli czynicie to, co wam przykazuję”.
23. Dobre słowa
q23
24. Łacina globalnie
q24
25. Cytaty uporządkowane według tematu: przyjaźń.
26. Przyjaźń nie jest czymś spontanicznym, automatycznym, jest natomiast owocem obopólnej zgody, decyzji, życiowej postawy, otwartości.
27. Jest Pozytywnie
q27
28. Wyrwane z kontekstu
q28
29. W prosty ale jakże ujmujący sposób autor zawarł w nim definicję przyjaźni, która z pewnością okaże się zrozumiała dla małych odbiorców.
30. Photoblog.pl
q30
31. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q31
32. Jest Pozytywnie
q32
33. Demotywatory
q33
34. Jest Pozytywnie
q34
35. Tylko zależy mi żeby cytat nie pochodził z żadnej piosenki reggae/rap, jeśli już metal/rock, ale chodzi mi bardziej o cytat z ….
36. Jest Pozytywnie
q36
37. Gazeta Współczesna
q37
38. WielkieSlowa.pl
q38
39. Miasto Dzieci
q39
40. Doskonale zdawali sobie z tego sprawę pisarze i myśliciele, którzy stworzyli śmieszne cytaty o przyjaźni.
41. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q41
42. Jest Pozytywnie
q42
43. Dzięki nim zrozumiesz, jak bardzo cenna jest przyjaźń i zarazem jak bardzo może być niebezpieczna.
44. Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich.
45. Warszawa – NaszeMiasto.pl
q45
46. Sentencje o Przyjaźni Cytaty o Przyjaźni Cytaty o Relacjach Międzyludzkich czyli Tak Jak Myśli Człowiek o Relacjach Międzyludzkich w Przyjaźni.
47. Posiadanie przyjaciół ma wiele korzyści i jest źródłem radości, dlatego wszyscy chcą spotkać w życiu takie osoby, z którymi zbudowanie przyjacielskiej relacji będzie możliwe.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: