Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty Mafijne

1. W sytuacji kiedy struktury mafijne w danym środowisku stają się normą wtedy można nie tylko gwałcić samotną dziewczynę indywidualistkę która wraca do domu w Zaburzu o zmroku [.
2. TOP 10 – BOGUSŁAW LINDA
Thank you for watching!
3. Ne-np.facebook.com
q3
4. Zamyslenie.pl
q4
5. Weekendowo.pl
q5
6. Na początku tygodnia pojawił się na blogu wpis z 26 książkowymi faktami o mnie (klik), który przygotowałam w oparciu o filmik jednej z naszych polskich booktuberek.
7. Tapety na pulpit komputera, telefon, tablet
q7
8. Joe Monster
q8
9. Photoblog.pl
q9
10. Bardziej katolicki niż sam papież Esser più papalino del papa Bieda nie hańbi.
11. Swoją działalnością i pochodzeniem nie „świecili po oczach” więc nie każdy miał świadomość z kim chodzi na zajęcia.
12. Akceptowalne znaczenie, zapoczątkowane przez gang z Kalifornii – Chicano – oznacza, że noszący ten znak jest zabójcą.
13. Ruda Recenzuje
q13
14. Demotywatory
q14
15. W maju 1932 został wysłany do Atlanty, do ciężkiego więzienia federalnego, w którym jednak uzyskał dla siebie pewne przywileje.
16. Mafia: The City of Lost Heaven to osadzona w klimatach gangsterskich trzecioosobowa gra akcji na platformę PC, PS2 i XBX, ukazująca obraz przestępczego podziemia Ameryki lat 30.
17. Niczym średniowieczne klany oparte o system wasali funkcjonują w nowym świecie w oparciu o stare zasady, które wydają się świetnie sprawdzać.
18. Tapety na pulpit komputera, telefon, tablet
q18
19. NaklejkiDekoracyjne.com
q19
20. NaklejkiDekoracyjne.com
q20
21. Quotepark.com
q21
22. WielkieSlowa.pl
q22
23. Niezłomni.com
q23
24. To ciągła walka ludzi o to, żeby zostały zrealizowane zasady władzy pochodzącej z wyboru.
25. Tapety na pulpit komputera, telefon, tablet
q25
26. Mariusz Pujszo – polski aktor, reżyser i scenarzysta filmowy.
27. Hello Calabria
q27
28. Postkomunizm – termin używany jako określenie okresu przejściowego w historii państw „demokracji ludowej”, także w formie inwektywy wobec działalności polityków i partii powiązanych z upadającymi reżimami.
29. A tutto c’è rimedio fuorché alla morte – Na wszystko jest lekarstwo z wyjątkiem śmierci.
30. Może chodzi o to, że przyzwyczaiłam się do „stylu na kurwę”, a może trochę mniej pijanych, bliźniaczych Polek bo jedna z nich jest w ciąży Ciężko powiedzieć ale efekt jest ….
31. Www.eska.pl
q31
32. Przeczytaj opis książki „Kolejne 365 dni” a także poznaj jej ocenę.
33. Zamyslenie.pl
q33
34. Zamyslenie.pl
q34
35. WielkieSlowa.pl
q35
36. Dogłębne studium sposobów funkcjonowania mafii Kryminolog Frederico Varese odkrywa przed nami prawdziwą, niezakłamaną codzienność mafii, od rosyjskich więzień o zaostrzonym rygorze po luksusowe jaskinie hazardu w centrum Makau.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: