Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Siostrze

1. Miłość jest zap­rzecze­niem egoiz­mu, za­bor­czości, jest skiero­waniem się ku dru­giej oso­bie, jest prag­nieniem prze­de wszys­tkim jej szczęścia.
2. Czego NIE robić na SZKOLNEJ STOŁÓWCE
Thank you for watching!
3. Www.cytatki.pl
q3
4. Jest Pozytywnie
q4
5. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: sprawdziany z wosu liceum państwo inna irena jurgielewiczowa opracowanie życzenia dla pracownika odchodzącego na emeryturę.
6. Poczekalnia Kategorie Losowe Top Cytaty Cytaty o miłości Cytaty o życiu Cytaty o przyjaźni Humor Śmieszne obrazki Kawały dowcipy Demotywatory Besty Memy Życzenia Życzenia urodzinowe.
7. Im więcej wiesz o sobie, z tym mniejszym przekonaniem możesz siebie streścić.
8. Kobiety to my
q8
9. Wkawiarence.pl
q9
10. XdPedia – cytaty, opisy, memy, kawały, dowcipy, śmieszne obrazki …
q10
11. Www.cytatki.pl
q11
12. Siostra – hasło powiązane z: demotywator, demotywatory, miłość, memy, demot, uczucia, aforyzmy, cytat, cytaty o miłości, besty, cytaty, obrazki, kocham cię.
13. Jest Pozytywnie
q13
14. Wkawiarence.pl
q14
15. Ale ja chcę do Ciebie tak mówić, bo zaw­sze jes­teś przy mnie, gdy Cię pot­rze­buję, oglądasz ze mną baj­ki i czy­tasz na dob­ra­noc, jak praw­dzi­wa ma­musia.
16. Wkawiarence.pl
q16
17. Gdy dorastaliśmy, moje rodzeństwo zachowywało się tak, jakby im na mnie nie zależało, ale zawsze wiedziałam, że opiekują się oni mną, i że mogę na nich polegać.
18. Zamyslenie.pl
q18
19. Wkawiarence.pl
q19
20. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q20
21. Dzień Matki to wyjątkowe święto, które warto celebrować.
22. Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami, więc dziś przed Wami najpiękniejsze cytaty o mamie – idealne chociażby wtedy, jeśli chcecie do prezentu dodać piękną dedykację.
23. Wszystkie teksty Cytaty Aforyzmy Myśli Anegdoty Życzenia Wiersze Erotyki Fraszki Haiku Limeryki Piosenki Opowiadania Listy Dzienniki Felietony Recenzje.
24. Wkawiarence.pl
q24
25. Wkawiarence.pl
q25
26. SERDECZNIE CIE USCISKAM I ZYCZE WSPANIAŁEGO TYGODNIA _Z D R O W K A, tteresa mojej siostrze i teraz na wszystkie ciocie mowi „Ania”,oj jak mi szkoda,ze ta moja sister tak daleko mieszka.
27. „Naj­lep­szym przy­jacielem jest ten, kto nie py­tając o powód smut­ku, pot­ra­fi spra­wić, że znów wra­ca radość.
28. Niechaj wiedza mówi za się, to, co zmarło, nic nie powie – niewart nic rodowód, bracie, skoro tylko pustka w głowie.
29. XdPedia – cytaty, opisy, memy, kawały, dowcipy, śmieszne obrazki …
q29
30. Jest Pozytywnie
q30
31. „Są ludzie, których zdemoralizować może nawet literatura dziecięca, którzy z rozkoszą odszukują pikantne powiedzonka w psałterzu i przypowieściach salomonowych, ale są też tacy, którzy im głębiej poznają życiowe błoto, tym stają się czystsi.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: