Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Neil Gaiman Cytaty

1. Jeśli na nic się nie odważysz, gdy minie dzień, niczego nie zyskasz.
2. SANDMAN NOCE NIESKOŃCZONE – Recenzja
Thank you for watching!
3. Zdrada – portal zdradzonych
q3
4. Tramwaj nr 4 przystanek popkultura
q4
5. Gotham w Deszczu
q5
6. 7:39 0,1°C Czy dom to coś w co po jakimś czasie zamienia się dane miejsce, czy też coś co znajdujemy w końcu, gdy dostatecznie długo do niego dążymy.
7. Footyclub.ru
q7
8. Krakowczyta.pl
q8
9. Krakowska Palarnia Kawy
q9
10. Jakimś cudem zdołał już przekroczyć czterdziestkę, zwykle jednak nadal wygląda, jakby przydałaby mu się wizyta u fryzjera.
11. To niepokojąca historia o przeznaczeniu, w której główny bohater – Richard Mayhew – na skutek splotu dziwnych wydarzeń wplątuje się w rozgrywkę pomiędzy siłami, których istnienia nawet nie podejrzewał.
12. Do takich pisarzy należy Neil Gaiman, amerykański pisarz, którego powieści takiej jak „Gwiezdny pył”, „Nigdziebądź” czy „Amerykańscy bogowie” są znane na całym świecie.
13. Dreams, dreams…
q13
14. Nigdy jeszcze nie ukazały się w żadnym zbiorze, choć wydano je w broszurze z trasy koncertowej, a cytaty z historii pojawiały się na płycie.
15. Być może gdzieś wewnątrz krzyczałem, płakałem i skowyczałem jak zwierzę, ale to był ktoś inny, ukryty gdzieś głęboko, ktoś niemający dostępu do twarzy, warg, ust i głowy, toteż na powierzchni jedynie wzruszałem ramionami, uśmiechałem się i poruszałem dalej.
16. 10 listopada 1960 w Portchester w hrabstwie Hampshire w Anglii) – brytyjski pisarz, scenarzysta i redaktor, autor licznych powieści, opowiadań i komiksów fantasy, science fiction i grozy.
17. Poniżej znajdują się wybrane cytaty, więcej znajdziesz w osobnym haśle Amerykańscy bogowie.
18. W życiu nie często zdarzają się podobne chwile – chwile, gdy wiemy, bez cienia wątpliwości, że naprawdę żyjemy, czujemy powietrze w płucach, mokrą trawę pod stopami, dotyk bawełny na skórze.
19. Zbiór 22 cytatów autorstwa Neil Gaiman.
20. Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
21. Pinger – świetni ludzie
q21
22. 10 listopada 1960 w Portchester w Anglii) to angielski pisarz pochodzenia żydowskiego, autor licznych powieści, opowiadań i komiksów fantasy, science fiction i grozy.
23. Cytatyzksiazekelfika.tumblr.com
q23
24. Our books.Our love.
q24
25. Nigdy jeszcze nie ukazały się w żadnym zbiorze, choć wydano je w broszurze z trasy koncertowej, a cytaty z historii pojawiały się na płycie.
26. All’s not well in the Marvel Universe in the year 1602 as strange storms are brewing and strange new powers are emerging.
27. Gaiman „podał dalej” wpis pracowników księgarni, dzięki czemu mógli go zobaczyć obserwujący profil pisarza czytelnicy (a jest ich ponad 2,8 miliona).
28. Kulturą w płot
q28
29. O treści serwisu decydują tylko i wyłącznie nasi użytkownicy, dodając newsy, komentując i głosując na nie.
30. All of the people in the whole world, I mean everybody — no matter how dull.
31. W przedmowie do A Slip of The Keyboard, autorstwa Neila Gaimana, wieloletni przyjaciel Terrego Pratchetta opowiada o tym, co według niego jest siłą napędową twórczości autora Świata Dysku.
32. Design Your Life
q32
33. Booksoverhoes
q33
34. 6: Fables and Reflections] Podążaj za tym, co daje ci szczęście, a wszechświat otworzy drzwi w miejscach, w których wcześniej były tylko.
35. Cytaty autora, Neil Gaiman (572) Różni ludzie inaczej pamiętają różne rzeczy, nie znajdziesz dwóch osób, które zapamiętałyby coś tak samo, nieważne, były tam czy nie.
36. Tumbral.com
q36
37. Klimowski’s list
q37
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: