Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Murzyn Zrobił Swoje Murzyn Może Odejść

1. Giertych zaatakował Beatę Szydło: „Tak bardzo PBS broniła się przed uchodźcami, że zapomniała o przysłowiu: ‘Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść’”.
2. GRZEGORZ SIKORA (FORUM ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH) – FZZ NIE BĘDZIE STRAJKOWAĆ PRZED WYBORAMI
Thank you for watching!
3. Futbolfejs.pl
q3
4. Demotywatory
q4
5. Trójmiasto.Wyborcza.pl
q5
6. W tej branży nie ma okresu wypowiedzenia, czułe pożegnania zdarzają się od święta, a porozumienie stron zwykle jest.
7. Szczecińska Camping Marina, obsypana nagrodami turystyczna wizytówka miasta, właśnie weszła w „zakręt śmierci”.
8. Dylewski.com.pl – życie społeczne, nauka o życiu, religia o życiu …
q8
9. Magazyn Jachting
q9
10. Demotywatory
q10
11. W tej branży nie ma okresu wypowiedzenia, czułe pożegnania zdarzają się od święta, a porozumienie stron zwykle jest.
12. Murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść – Przetrzymaliśmy potop szwedzki, przetrzymaliśmy radziecki, przetrzymamy ramię w ramię, popieprzoną pisdomanię.
13. Jej grilowanie trwające już od 2 miesięcy, do którego zresztą sama dała syganał w pażdzierniku mówiąc, że rekonstrukcja to ….
14. Dzienniklodzki.pl
q14
15. Gazeta Goleniowska
q15
16. Polskie Szafiarki
q16
17. ZYGFRYD GDECZYK – WordPress.com
q17
18. Tygodnik Polityka
q18
19. Jeszcze do niedawna świat polskiej polityki dyskutował nad tym, który z ministrów pożegna się z ministerialnym fotelem.
20. Sytuację kogoś wykorzystanego, a następnie odprawionego, gdy stał się niepotrzebny najlepiej oddają słowa zapisane przez Fryderyka Schillera w sztuce „Fiesco”: „Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść” (der Mohr hat seine Arbeit getan, der Mohr kann.
21. Jeżeli chodzi o obywateli RP to cóż, zrobili złą robotę, kompromitowali Polskę, wszczynali awantury, a teraz są już niepotrzebni więc „murzyn zrobił swoje- murzyn może odejść” no i oni się nie chcą z tym swoim losem pogodzić, dlatego Kasprzak startuje i ma takich wybitnych współpracowników jak Żakowski, także zobaczymy co będzie.
22. KontenerART: „Murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść” Stanisław Krastowicz czwartek, 03 wrzesień 2015.
23. Sytuację kogoś wykorzystanego, a następnie odprawionego, gdy stał się niepotrzebny najlepiej oddają słowa zapisane przez Fryderyka Schillera w sztuce „Fiesco”: „Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść” (der Mohr hat seine Arbeit getan, der Mohr kann.
24. Czyli zastosowano starą wykluczającą i dyskryminującą formułę: „Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść”.
25. Dziennikarski poker (kania) – targalski – „murzyn zrobiŁ swoje, murzyn moŻe odejŚĆ” 03.
26. W tym drugim znaczeniu wyraz ten używany jest także w utartych związkach frazeologicznych (np.
27. Rolnicy zakładali plantacje energetyczne, powstawały pelleciarnie słomy, inwestowano w maszyny do zbioru słomy oraz.
28. Zasmucająca, bo pokazuje namacalnie pierwsze rysy na #dobrazmiana, że nie o zmianę, a przynajmniej nie o dobrą może chodzić.
29. Uważam, że za mało go doceniono i potraktowano na zasadzie: murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść – uważa były trener Lecha Poznań i Zagłębia Lubin, Czesław Michniewicz.
30. Wrocław – Sport.pl
q30
31. Mówimy „Murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść”, mając na myśli kogoś, kogo wykorzystano i odprawiono, gdy stał się niepotrzebny.
32. Ryszard Czarnecki
q32
33. Wiadomości – Onet
q33
34. Trójmiasto.Wyborcza.pl
q34
35. Zamyslenie.pl
q35
36. Gazeta Goleniowska
q36
37. DocPlayer.pl
q37
38. Polska Times
q38
39. (‘osoba nadmiernie wykorzystywana przez innych’), Murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść (przysłowie mówiące o sytuacji, w której kogoś wykorzystano i odprawiono, gdy stał się niepotrzebny).
40. 18:17 7,9°C Tekst dnia 6 września 2014 roku Żeby odejść od siebie też trzeba się spotkać.
41. Gazeta Olsztyńska
q41
42. „murzyn z Wyborczej”, który dokonał prowkacji na Marszu Niepodległości, by udowodnić rasistowskie zachowania jego uczestników, sam ma problemy w związku z oskarżeniami o rasizm.
43. Murzyn zrobił swoje,Murzyn może odejść___ Bydgoszcz Archiwum,Adopcje,Oddam psa,Kundelek Murzyn to około 6-letni pies średniej wielkości, który w bydgoskim schronisku przebywa już po raz drugi.
44. Polskie Szafiarki
q44
45. Gazeta Goleniowska
q45
46. Demotywatory
q46
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: