Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Kocham Ponad Życie

1. „kochać nad życie” to znaczy kochać tak że bez zastanowienie odda się życie za drugą osobę :) nieważne czy to będzie bolesne czy nie, wtedy to nie ma najmniejszego znaczenia :) dla osoby która „kocha kogoś nad życie” najważniejsza jest ta druga połowa, i nie chce aby ona czuła np.
2. Zespół Vivat – Kocham nad życie (Audio 2016)
Thank you for watching!
3. Prawdziwa miłość przetrwa każdą rozłąkę.
q3
4. Album „Kocham życie” to ósma solowa płyta w dorobku Dudka P56, reprezentanta ekipy Miejski Sort znanego bardzo dobrze w kręgu słuchaczy ulicznego hip-hopu.
5. Demotywatory
q5
6. Monologi duszy otwartej na dialog
q6
7. Demotywatory
q7
8. Kocham Cię jak moją życia drogę, jak posadzkarz podłogę i jak ksiądz zmartwioną niebogę, jezioro Ładogę jak joga – jogę.
9. Galaktyczny Real Madryt, który kocham ponad życie’.
10. 2003 · KOBIETA Z TEMPERAMENTEM, KTÓRĄ KOCHAM PONAD ŻYCIE – napisał w Samoobrona: Spacerowałem sobie wraz z dziewczyną, była chyba 20.
11. Kocham, ale zdradzam Skomentuj 561 57 Zdradzili z samotności, frustracji, czasami nudy, ale mimo to twierdzą, że swoich partnerów kochają ponad wszystko i nie wyobrażają sobie rozstania.
12. W Kinach Tapety Dowcipy Kartki Życzenia Opisy SMSy Sennik Konkursy Filmiki Gry Teledyski Rozmówki Puzzle Forum Czat.
13. Demotywatory
q13
14. Antykwariat prl
q14
15. Akcję zainicjowało Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Częstochowskiej (kilkoro z nich to bohaterowie „Hardcorowych rekolekcji”).
16. Kochać ponad życie (1999) – Franca Dominici, pracująca jako pielęgniarka w renomowanej klinice, samotnie wychowuje syna Daniele.
17. Demotywatory
q17
18. Demotywatory
q18
19. Sam żyć się nie boję, przecież życie to ja i nie trzeba mi cudzych urojeń, starczą te, co je mam we snach (Ireneo, Listy do postów,t.
20. Karolcia90 – Flog.pl
q20
21. Idealna rodzina – Nie zapomnę tego widoku – Czesław Kruszczyński, przyjaciel rodziny, zna Pilarków od kilkunastu lat.
22. Demotywatory
q22
23. Kocham cię ponad życie i ty mni tez wiec dlaczego nie jestesmy razem.
24. Mrs love and friends forever – Pinger.pl
q24
25. 05, 20:36 jesteśmy 7 lat po ślubie,a ja z każdym dniem kocham go jeszcze bardziej.
26. Demotywatory
q26
27. Czternasta ze Wzgórza, Nieulękła Merigold.
28. Official) on Instagram: “Nasz Minion 👶🏻🐒🎀💕Kocham ponad życie.
29. Siedziałam sobie w domu sama była już jakaś 19 także trzeba się zacząć szykować do spania.
30. Dla Ciebie bije serce moje, o Tobie marzę, o Tobie śnię, chcę byśmy byli zawsze we dwoje, bo wiem, że ponad życie BARDZO kocham Cię.
31. Bezuzyteczna.pl
q31
32. Warszawa – Gazeta
q32
33. Demotywatory
q33
34. Deglutire – Flog
q34
35. Demotywatory
q35
36. Iilloovveeyyoouu – Flog.pl
q36
37. Demotywatory
q37
38. Jak wspomniano powyżej, LBL jest używany jako akronim w wiadomościach tekstowych do reprezentowania Kocham ponad życie.
39. Ja Cię kocham ponad życie, Śnie o Tobie całe życie, Cały świat już o tym wie, że ja bardzo kocham Cię.
40. Pogrążył całe żużlowe środowisko w żałobie, a swoich najbliższych zostawił z pytaniem: dlaczego.
41. Kocham Jasia ponad życie.
42. Edyta Geppert – Och życie kocham Cie nad życie – tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: