Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Pragnienie Cytaty

1. Zakaz tylko zwiększa pragnienie.
2. Marzenia i Pragnienia
Thank you for watching!
3. W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies.
4. Pragnienie Cytaty Zebrane cytaty o pragnieniach 48 cytatów Cytaty.
5. Kto ma wielkie pragnienie.
6. Autorka zabiera nas na malowniczy dziki zachód, gdzie razem z naszymi bohaterkami czeka nas niezapomniana przygoda.
7. WielkieSlowa.pl
q7
8. WielkieSlowa.pl
q8
9. Gdyby udało się zgłębić ludzkie serce, jak zdziwiłoby nas obecne tam milczące pragnienie czyjejś obecności.
10. „Bóg jest Jedynym, który ma swoje centrum wszędzie, a swoje granice nigdzie” Św.
11. Pozytywne myślenie motywacja inspiracja cytaty wszystko pragnienie strach optymizm optymistycznie polskie zdania polski tumblr.
12. Pragnienie miłości – polski dramat biograficzny z 2002 w reżyserii Jerzego Antczaka.
13. Rośnij w Siłę
q13
14. Cytaty motywacyjne – Ebooki24.org
q14
15. Dobre słowa
q15
16. National Geographic
q16
17. Zbiór cytatów, miejsce zamyślenia i refleksji, pouczające, wprawiające w zadumę sentencje i myśli.
18. Zamyslenie.pl
q18
19. Zamyslenie.pl
q19
20. Miłość nie wyraża się w pragnieniu spółkowania (to pragnienie dotyczy przecież niezliczonej ilości kobiet), ale w pragnieniu wspólnego snu (to pragnienie dotyczy tylko jednej jedynej kobiety).
21. WielkieSlowa.pl
q21
22. Możliwe, że nie jesteśmy w stanie kochać właśnie dlatego, że pragniemy być kochani, to jest dlatego, że domagamy się czegoś od tego drugiego (miłości), zamiast podchodzić do niego bez żadnych wymagań i pragnąć wyłącznie jego obecności.
23. WielkieSlowa.pl
q23
24. Jedynym sposobem wywarcia wpływu na drugiego człowieka jest rozmowa o jego pragnieniach i pokazanie.
25. Najbardziej interesujące cytaty na temat pragnienie od autorów z całego świata – wybór zabawnych, inspirujących i motywujących cytatów na temat pragnienie.
26. Zamyslenie.pl
q26
27. Ale im bliżej jesteś, tym lepiej Go widzisz, i może okazać się, że jest zupełnie inny, niż sobie wyobrażałeś.
28. Zamyslenie.pl
q28
29. Cytaty motywacyjne – Ebooki24.org
q29
30. Miłość nie wyraża się w pragnieniu spółkowania (to pragnienie dotyczy przecież niezliczonej ilości kobiet), ale w pragnieniu wspólnego snu (to pragnienie dotyczy tylko jednej, jedynej kobiety).
31. Miasto Dzieci
q31
32. 2015 · Utwór który otrzymał nagrodę publiczności podczas premierowego wykonania w 2004r.
33. Zamyslenie.pl
q33
34. Lama Ole Nydahl: Pragnienie może doprowadzić cię do oświecenia, jest jak wspaniały, pełen mocy samochód, musisz tylko być pewien, że to ty kierujesz nim, a nie on tobą.
35. Chwilka Wytchnienia – Piękne cytaty i aforyzmy, Bogaty zbiór cytatów, aforyzmów, przysłów, wierszy, wierszyków i powiedzonek na różne okazje.
36. WielkieSlowa.pl
q36
37. Zamyslenie.pl
q37
38. Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć.
39. Uliczki dniem i nocą rozbrzmiewały muzyką, śpiewem, brzękiem kielichów i stukiem kufli, wiadomo bowiem, że nic nie wzmaga pragnienia tak, jak proces przyswajania wiedzy.
40. Lecz za chwilę odczuwasz znacznie większe pragnienie i chociaż pociągasz łyk za łykiem, żaden nie kryje już w sobie rozkosznej świeżości i zwalającej z nóg intensywności pierwszego haustu.
41. Pragnienie miłości (2002) – Skandalizująca francuska pisarka-feministka i wkraczający na ścieżkę sławy polski kompozytor na emigracji zawiązują romans.
42. MojeCytatki
q42
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: