Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Samobójstwie

1. Ale najczęściej myślałam o reakcji innych ludzi na to i myślę, że to jest bardzo znaczące.
2. Dołujące cytaty. Kilka minut depresji. )’:
Thank you for watching!
3. Nocą, przed zaśnięciem, odbywam ze sobą długie rozmowy, staram się odegnać złe myśli, bo byłaby to niewdzięczność wobec wszystkich, ucieczka, jeszcze jedna tragedia na tym i tak już pełnym.
4. Nadrabiam.pl
q4
5. Niezłomni.com
q5
6. Świadczą o tym również poniższe cytaty, które żywo funkcjonują w naszym życiu, mimo tragicznego odejścia ich autorów.
7. Podobnie jak myśl o samobójstwie, myśl o samotności bywa czasem jedyną formą protestu na jaką nas stać, gdy wszystko zawiodło, a śmierć ma w sobie jeszcze ciągle więcej grozy niż uroku.
8. Parapet Literacki
q8
9. This feature is not available right now.
10. NIE dla depresji – WordPress.com
q10
11. Parapet Literacki
q11
12. ) przecież nie można go uważać za nic innego, jak tylko za słabość, bo oczywiście łatwiej jest umrzeć niż mężnie znosić życie pełne udręki.
13. Zdrowie i Psychika
q13
14. Bigsta Some Social Media Adventures
q14
15. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q15
16. Kidaj Blog – Andy Design
q16
17. NaszeMiasto.pl
q17
18. Myinstafile
q18
19. Zamyslenie.pl
q19
20. Jeśli ktoś świadomie niewierzący w Boga popełni samobójstwo, przyspieszy moment, w którym znajdzie się w ….
21. Zobacz najpiękniejsze cytaty o kobietach stworzone przez znanych pisarzy, satyryków a nawet polityków.
22. Zamyslenie.pl
q22
23. Slow Reading
q23
24. Tygodnik TVP – TVP.pl
q24
25. Podobnie jak myśl o samobójstwie, myśl o samotności bywa najczęściej jedyną formą protestu, na jaką nas stać, gdy wszystko zawiodło, a śmierć ma w sobie jeszcze ciągle więcej grozy niż uroku”.
26. Patryk Tarachoń
q26
27. Demotywatory
q27
28. Wielka Brytania miała szczęście uwolnić się od jakobinów oraz ich „praw człowieka”, które były jedną z tajemnic ich stopnia cywilizacji i zachowuje średniowieczny zwyczaj sądzenia niedoszłego samobójcy, oskarżając go o „zdradę siebie samego”.
29. Lubimy Czytać
q29
30. Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i serc, aby przepełniała je miłość i sprawiedliwość, uczciwość i ofiarność, szacunek dla innych i troska o dobro wspólne, szczególnie o to dobro, jakim jest wolna Ojczyzna.
31. XdPedia – cytaty, opisy, memy, kawały, dowcipy, śmieszne obrazki …
q31
32. Joe Monster
q32
33. Na skróty: INFORMACJE SMUTNE WIERSZE WESOŁE WIERSZE Grafika Zabawa Miłość Śmierć O nas O życiu Inne INFO – smutne wiersze Humor Cytaty, powiedzenia Listy Przyjaźń Mrok Sugestie, pytania, prośby Miłość Listy Opowiadania Opowiadania Miłość Inne Pozostałe Reklama Powiedzenia, cytaty ….
34. Wiadomości – Gazeta
q34
35. Zobacz 4 odpowiedzi na pytanie: Jakieś werszyki, opisy itp o samobójstwie.
36. Joe Monster
q36
37. N ie da się jej czytać w oderwaniu od rodzinnej historii autora, ponieważ jest ona zbyt ważna dla jej zrozumienia.
38. Joe Monster
q38
39. Joe Monster
q39
40. Dzisiaj już tyle razy pomyślałam o samobójstwie, że gdyby psycholog się o tym dowiedział zastanawiał by się czy psychiatryk jeszcze coś pomoże-me.
41. Jeśli odczuwasz samotność, albo poszukujesz przyjaciela, to zajrzyj na stronę dla samotnych.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: