Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Carl Rogers Cytaty

1. Spotkanie dwóch osób jest jak kontakt dwóch substancji chemicznych: jeśli jest jakaś reakcja, obie są transformowane.
2. Carl Gustav Jung – O Jaźni
Thank you for watching!
3. Czas Dzieci
q3
4. CYTATY / Akceptować siebie takim, jakim jestem i pozwolić drugiej osobie zdać sobie z tego sprawę, jest najtrudniejszym zadaniem, jakie znam i nigdy nie osiągnąłem w tym względzie pełnej doskonałości, lecz sam fakt zdania sobie sprawy, że jest to moim zadaniem.
5. WielkieSlowa.pl
q5
6. 22:23 1,1°C Nie da się zmienić ciemności w światłość ani apatii w ruch, bez udziału emocji.
7. Karolina Plichta
q7
8. Czas Dzieci
q8
9. Gabinet psychoterapii superEGO, mgr Małgorzata Mrozik
q9
10. Cytaty.info
q10
11. Dodaj do swojej kolekcji Edytuj Lubię to Ustaw jako okładkę kolekcji Komentuj.
12. Carl Rogers Przekonałem się czym jest dobre życie, obserwując ludzi zmagających się z zaburzeniami i problemami po to, by osiągnąć takie właśnie życie.
13. Czuję wewnętrzne zadowolenie, gdy znajdę siły, aby pozwolić drugiemu człowiekowi pozostać sobą, być kimś innym niż ja.
14. Rośnij w Siłę
q14
15. Recenzje Asystent zakupów nowość Kategorie Autorzy Cytaty Patronaty Wydawnictwa Dodaj ….
16. Dzięki swojej umiejętności introspekcji był w stanie zapalić światło dla innych zagubionych na świecie dusz, tak aby mogły łatwiej odnaleźć siebie.
17. Pracownia Pomocy Psychologicznej SALAMANDRA
q17
18. Carl Ransom Rogers – amerykański psycholog i psychoterapeuta, jeden z głównych przedstawicieli psychologii humanistycznej, twórca psychoterapii zorientowanej na klienta oraz teorii organizmicznej.
19. Www.greelane.com
q19
20. Quotes of Famous People
q20
21. Cytaty mądrych i sławnych ludzi o nauce, wiedzy i nauczaniu.
22. When I look at a sunset, I don’t find myself saying, „Soften the orange a bit on the right hand corner.
23. Łamliwy paznokieć
q23
24. Cytaty autora, Carl Gustav Jung (42) Nerwica stała się moją kolejną tajemnicą, ale była to wstydliwa tajemnica i porażka.
25. Perls, ideał „w pełni funkcjonującej osoby”, przyświecający mu jako cel działalności terapeutycznej, wskazuje, że jednym z podstawowych atrybutów dobrze funkcjonującej.
26. -CARL ROGERS „Stopień do jakiego mogę stworzyć relację, która wspiera wzrost innych jako oddzielnych jednostek, jest miarą wzrostu, jaki uzyskałem w sobie.
27. Książka zawiera opis życia, najważniejszych pacjentów oraz oddziaływania terapeuty na psychologię.
28. Www.pracowniaetapy.pl
q28
29. Błędem, który często popełniają osoby cierpiące na problemy z poczuciem własnej wartości, jest przekonanie, że jesteśmy godni szacunku tylko wtedy, gdy jesteśmy godni podziwu.
30. Notatki Beaty. Empatia online. – WordPress.com
q30
31. Centrum OBECNOŚCI
q31
32. Był jednym z twórców psychologii głębi, na bazie której stworzył własne koncepcje ujęte ….
33. WielkieSlowa.pl
q33
34. Carl Rogers jest klasycznym przedstawicielem psychologi humanistycznej.
35. Carl Rogers twierdził, że ludzie są tak piękni jak zachód słońca – jeśli pozwala się im być zachodem słońca.
36. Centrum OBECNOŚCI
q36
37. Carl Rogers Posted on 16 stycznia 2017 by Michał Stefanowicz “Kiedy ktoś naprawdę cię słyszy i wcale przy tym nie osądza, nie próbuje brać za ciebie odpowiedzialności ani cię kształtować, jest ….
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: