Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Sobie Jaka Jestem

1. Tumblr is a place to express yourself, discover yourself, and bond over the stuff you love.
2. Wiedźmin 3 – najlepsze teksty
Thank you for watching!
3. WielkieSlowa.pl
q3
4. Tatromaniak
q4
5. Kiedy opowiadasz o sobie wszystko ma swoje cięgi wynagrodzone długim milczeniem, bo trudno dać słowo bez obietnicy, że będzie lepiej.
6. InterviewMe
q6
7. 21:14 4,6°C Nie pasowało Ci jaka jestem ,że jestem dobra i ofiaruje Ci moje serce, chciałeś zmian.
8. Moje nauczanie języka polskiego Ewa Majka
q8
9. Mocne cytaty
q9
10. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q10
11. I znów przed sobą samym gram Nie jestem sam Czy muszę kochać jego bliźniego Lub puścić wolno uwięzionego Decyzja nie jest w moim geście Ja swoje troski komuś oddam Nie jestem sam Bo obok drzewa ludzie i stwory A wszyscy mają dziwne humory Liśćmi rzucają straszą i mamią To wszystko czyni wokół mnie chłam – ptasior.
12. Zamyslenie.pl
q12
13. Zamyslenie.pl
q13
14. Demotywatory
q14
15. Dawid Bagiński
q15
16. Manufaktura Radości
q16
17. Bóg troszczy się o nas „Albowiem ja wiem, jakie myśli mam o was – mówi Pan – myśli o pokoju, a nie o niedoli, aby zgotować wam przyszłość i natchnąć nadzieją.
18. W związku z tym postanowiłem też zebrać cytaty w temacie poczucia własnej wartości, gdyż zyskanie nowej perspektywy na samego siebie to najczęściej duży i ważny krok do przodu we własnym rozwoju osobistym.
19. „Wole, żeby mnie nienawidzono za to, jaka jestem, niż żeby mnie kochali za to, jaka nigdy nie byłam i nie będę, bo życie jest za krótkie na kłótnie i fałszywe miłości więc patrz jak dobierasz Sobie przyjaciół i z kim się zadajesz bo fałszywi ludzie mogą wyrządzić Ci krzywdę, którą będziesz trzymać w Sobie do końca życia, lecz bierz też pod uwagę to, że życie.
20. InterviewMe
q20
21. WielkieSlowa.pl
q21
22. Vademecum Blogera
q22
23. Wyszukiwarka: sobie samym Immanuel Kant Cytat 26 stycznia 2010 roku, godz.
24. Przewodnik duchowy
q24
25. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q25
26. Podroz na etacie
q26
27. Wyrwane z kontekstu
q27
28. Przewodnik duchowy
q28
29. Jestem na tym etapie życia, kiedy nie muszę nikomu dłużej imponować.
30. Odrzucamy komplementy, a w zamian rzucamy hasło „wcale nie jestem taka piękna” lub „nie mam pojęcia, co we mnie widzisz”.
31. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q31
32. Bałwochwalnia
q32
33. Może nie masz dziś czasu, by zająć się dłuższą lekturą – zatrzymaj się więc na moment i wzbogać swoje myśli kilkoma mądrymi cytatami.
34. Kobiety Kobietom
q34
35. Mi się ostatnio te spodobały: I don’t know what I want, so don’t ask me – Nie wiem czego chcę, więc nie pytaj mnie Nothing happens without a reason – Nic nie dzieje się bez powodu Time for us to become one.
36. Niezłe Aparaty
q36
37. „Pamiętaj o zasadach które wyznaczasz sobie sam, a nie o tych, które wyznaczają Ci inni.
38. Gazeta Współczesna
q38
39. Dziennik Zachodni
q39
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: