Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Samotności I Tęsknocie

1. Oczekiwanie na tą samą atmosferę, te same uczucia, zapachy, barwy, dźwięki.
2. Cytaty o samotności#2
Thank you for watching!
3. Kinguszka czyta
q3
4. Rośnij w Siłę
q4
5. O rozstaniu O samotności O szczęściu O śmierci O tęsknocie O uśmiechu O walce O wojnie O wolności O życiu Oscar Wilde Paulo Coelho Phil Bosmans Platon Seneka Młodszy Sokrates Stephen King William Szekspir Witold Gombrowicz Woody Allen Z Biblii Z Gwiazd naszych wina Z Harry’ego Pottera Z Igrzysk śmierci Z Jamesa Bonda Z Kubusia.
6. Przez następujące frazy: samotność cytaty, cytaty o samotności, samotność cytaty z książek, samotność cytaty info, samotność cytaty biblia, samotność cytaty myśli, samotność cytaty paulo coelho, cytaty o samotności i tęsknocie, ciekawe cytaty o samotności.
7. Zamyslenie.pl
q7
8. Codziennie rano wstawała do przedszkola, mamusia robiła jej kakao i zawsze pytała: czy moja Iwonka.
9. Czasami jest tak, że spotkasz kogoś przez przypadek i ledwie muśniesz go dłonią, a potem o tym jednym krótkim dotyku nie możesz zapomnieć i czujesz na opuszkach palców tęsknotę taką, jaką byś czuł całym ciałem, więc przypominasz sobie tę sekundę na dziesiątki sposobów, w myślach odtwarzasz ten krótki gest po wielokroć, zupełnie jakby to były zastygłe kadry w filmach.
10. Kiedy pozytywne emocje nas rozpierają, ale trudno nam je wyrazić, z pomocą przyjdą cytaty o szczęściu.
11. Cytaty, sentencje, opisy…
q11
12. Tęsknię do powrotów w samotne wieczory do pustego pokoju w którym czeka tylko delikatny poszum Twojej obecności Nauczyłeś mnie jak chodzić ze swoim bólem wyprostowany Jak padać pod czyimś niechcianym cierpieniem Zabrałeś mi samotność ostatnią podporę milczenia trzeba nauczyć się nowego słuchania ponad gwarem Czasem.
13. Almanach Miłosny
q13
14. Za tym co minęło, za tobą, Tamtym latem, co się nie powtórzy, Za nadmorską plażą z muszelkami, Które fale wyrzucały po burzy.
15. Korepetycje z języka francuskiego
q15
16. Zamyslenie.pl
q16
17. Mój przyjaciel niedługo ma wyjechać za granicę a ja już jestem smutna, znacie jakieś cytaty pasujące do tej sytuacji.
18. Słodkie-słowa
q18
19. To jest wtedy kiedy połowę serca oddajesz drugiemu człowiekowi.
20. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q20
21. E-aforyzmy.pl
q21
22. Być może lepiej dla nich, że dotrą do granic i zrozumieją jak ważne jest, aby się odważyć, by rozmawiać z nieznajomymi, by nauczyć się gdzie można spotkać ludzi, aby unikać wracania do domu z zamiarem oglądania telewizji lub czytania książki – jeżeli tak nie zrobią, przestaną dostrzegać jakie życie ma znaczenie, samotność stanie.
23. W jego sercu został żal i tęsknota… Już nikt inny go tak nie pokocha… Wyruszył więc chłopak w drogę… Odnalazł jego dom Rodzinę ma szczęśliwą… Kilka dni młodzieniec obserwuje I spotkanie po latach planuje….
24. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q24
25. E-aforyzmy.pl
q25
26. ·Kalendarium · Psychozabawy · Kalkulator BMI · Wyszukiwarka Google · Średnia Ocen · Rekordy Guinnessa · Systemy Lotto · Pogoda · Wiadomości Nowe zasady dotyczące cookies W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
27. Zamyslenie.pl
q27
28. „Samotność nie polega na tym, że człowiek jest sam, tylko na tym, że nie ma za kim tęsknić.
29. Zamyslenie.pl
q29
30. National Geographic
q30
31. Zamyslenie.pl
q31
32. Wszystko o Wszystkim
q32
33. Cytaty.info
q33
34. Zamyslenie.pl
q34
35. Miłość to pasja
q35
36. Cytaty o tęsknocie, ukazujące różne oblicza tego uczucia „Ludzie pragną czasami się rozstawać, żeby móc tęsknić, czekać i cieszyć się z powrotem” – Janusz ….
37. Zamyslenie.pl
q37
38. Wyrwane z kontekstu
q38
39. Swoistym paradoksem jest fakt, że te przerażające uczucia doprowadziły do powstania wielu najwspanialszych dzieł światowej kultury.
40. Kocham teatr
q40
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: