Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty Lem

1. • Zobacz wszystkie cytaty Stanisława Lema • Zobacz wszystkie cytaty o nauce, naukowe Profesje Stanisława Lema: Pisarz , Pisarz science fiction Stanisław Lem żył w latach 1921 – 2006, filozof, futurolog, był prawdopodobnie najbardziej znanym i cenionym Polskim pisarzem gatunku science fiction na ….
2. Stanisław Lem vs. Grzegorz Braun
Thank you for watching!
3. Bogusław Szedny
q3
4. Demotywatory
q4
5. Jest najczęściej tłumaczonym polskim pisarzem, a w pewnym okresie był najbardziej poczytnym nieanglojęzycznym pisarzem SF.
6. Demotywatory
q6
7. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q7
8. Criminal future
q8
9. MEMy – Tapety na Pulpit
q9
10. Sklep z cytatami
q10
11. Foto-cytaty
q11
12. Jeśli Lem stworzył literaturę instedyczną – literaturę zamiast literatury, to Moskal w podobnym czasie stworzył naukę instedyczną, obnażając paradoksalne roszczenia nauki – depozytariuszki prawdy i sensu.
13. Najlepsze sentencje, aforyzmy, złote myśli, cytaty, wielkie słowa napisane przez Stanisław Lem.
14. Lem przyszedł wtedy z pomocą rodzinie publikując efekty swojej pracy w prasie, nadal jednak nie traktował w tym czasie pisarstwa jako poważnego zajęcia.
15. Miał też wypchane stwory z najdalszych stron Wszechświata, a w osobnej sali, pod dzwonem szklanym, istotę najrzadszą, zwaną Homosem Antroposem, przedziwnie bladą, dwunogą, która miała nawet oczy, choć puste, i król kazał w nie dwa rubiny piękne włożyć, aby Homos patrzał czerwonym wzrokiem.
16. Magazyn HIRO
q16
17. Cytaty, aforyzmy i sentencje, których autorem jest Stanisław Lem – Zamyslenie.
18. Kraków Miasto Literatury UNESCO – Krakowskie Biuro Festiwalowe
q18
19. Najlepsze sentencje, aforyzmy, złote myśli, cytaty, wielkie słowa napisane przez Lem Stanisław.
20. W moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.
21. DocPlayer.pl
q21
22. Rap-Cytaty.pl
q22
23. O solaryjskim oceanie Gdy jednak biologowie widzieli w nim twór prymitywny – coś w rodzaju gigantycznej zespólni, a więc jak gdyby jedną, spotworniałą w swym wzroście, płynną komórkę (ale nazywali go „formacją prebiologiczną”), która cały glob otoczyła galaretowatym płaszczem, o głębokości sięgającej miejscami kilku mil – to astronomowie i fizycy twierdzili, że musi.
24. Stanisław Lem
q24
25. Pinger – świetni ludzie
q25
26. Nnstr-blog.tumblr.com
q26
27. Stanisław Lem powiedział: „Dopóki nie założyłem konta na facebooku, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów” – tak brzmiał jeden z komentarzy pod moim tekstem opublikowanym w ubiegłym tygodniu.
28. Dialogi trafiły zatem w Polsce na jałowy grunt niezrozumienia, gdyż jeszcze rok wcześniej cybernetyka była określana jako „reakcyjna pseudonauka”.
29. Projekty – Sklepzcytatami.pl
q29
30. Cytaty.info
q30
31. Aforyzmy, cytaty, przysłowia i sentencje najwyżej oceniane przez użytkowników strony, uznane przez nich za najlepsze.
32. Slow Reading
q32
33. WielkieSlowa.pl
q33
34. WielkieSlowa.pl
q34
35. Lektura Obowiązkowa
q35
36. Zamyslenie.pl
q36
37. Skłonny był przedstawiać wypaczenia socjalizmu i kapitalizmu jednocześnie, widząc przy tym jednak plusy, o których zwykło się czasem zapominać.
38. Wszystko zmieniło się we wrześniu 1939 r (w roku tym zaszło wcześniej znacznie przyjemniejsze wydarzenie- pomyślne zdanie matury).
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: