Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Przyzwyczajenie Cytaty

1. Najpierw jest zauroczenie, poźniej wielka miłość, następnie przyzwyczajenie jeszcze poźniej brak szacunku, czasu i zainteresowania.
2. JAK ZMIENIĆ NAWYK W 3 KROKACH? Siła nawyku Charles Duhigg
Thank you for watching!
3. Aforyzm autora Kazimierz Matan o treści: Czasem trzyma nas przy życiu nadzieja, czasem przyzwyczajenie, a czasem strach.
4. Praktyczna wiedza
q4
5. 1969) – australijska pisarka i publicystka.
6. Cytaty o życiu, miłości, przyjaźni, cytaty inspirujące i motywujące, mądrości życiowe, dla Przyjaciela i inne.
7. Uczennica Maga, powieść fantasy Trudi Canavan, cytaty: „Nie ma czegoś takiego jak wolność, są tylko różne rodzaje niewoli”.
8. Bałwochwalnia
q8
9. Edyta Zając
q9
10. Pełne mądrości cytaty o życiu „Nie po to się żyje razem, żeby się sprawdzić, tylko żeby się wspomagać i chronić nawzajem swoje bolesne miejsca” – Katarzyna Grochola.
11. ”, w oryginale było o momencie, w którym przestajesz myśleć o tym czy kogoś kochasz („en el momento en el que te paras a pensar si quieres a una persona, ya has dejado de quererla para siempre.
12. Rośnij w Siłę
q12
13. Konkurs Najlepszych Dyplomów Sztuki Mediów Od 16 maja do 7 czerwca 2019 roku.
14. ” „Dzisiaj miłość jest ogniem przytłumionym, podczas gdy nadzy ludzie umierają z zimna ściskając chciwymi palcami kawałki rzeczy, które upierają się ciągle nazywać.
15. MEMy – Tapety na Pulpit
q15
16. Kobiety to my
q16
17. Przyzwyczajenie jest jakby uśpieniem albo przynajmniej osłabieniem zmysłu czasu i jeżeli lata młodości upływają wolno, a życie późniejsze coraz szybciej przebiega i pędzi, to z pewnością polega to również na przyzwyczajeniu.
18. Po pewnym czasie w związku dostrzegasz, że wasze emocje są inne niż na początku.
19. Mocne cytaty
q19
20. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q20
21. Dołącz do nas na Facebooku – warto bo na tablicy umieszczamy różne fajne cytaty (: Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie.
22. Potrzebne Ci cytaty, aforyzmy, złote myśli, sentencje które wzruszą, poruszą, zmobilizują do działania i dadzą energię na nowy dzień.
23. Największa baza: cytaty i aforyzmy, sennik, przysłowia narodów, poezja – wiersze, mądrości życiowe, cytaty sławnych ludzi, największy sennik, slogany, myśli.
24. TeMysli.pl – Inspirujące myśli, cytaty, demotywatory, teksty …
q24
25. Warszawa – NaszeMiasto.pl
q25
26. Myśli zerwane ze smyczy
q26
27. Starość nie jest niczym innym jak tylko powtórzeniem wieku dziecięcego.
28. Mjakmama.pl
q28
29. Życie w rytmie slow
q29
30. Psychology of Life
q30
31. WielkieSlowa.pl
q31
32. Przyzwyczajenie – moment w którym zdajesz sobie sprawę, że gotujesz na sześcioosobową rodzinę, chociaż ich już dawno przy tobie nie ma.
33. XdPedia – cytaty, opisy, memy, kawały, dowcipy, śmieszne obrazki …
q33
34. Warszawa – NaszeMiasto.pl
q34
35. Przyzwyczajenie do trudu sprawia, że łatwiej znosimy cierpienia.
36. Rośnij w Siłę
q36
37. Stworzył opozycyjny do platonizmu i równie spójny system filozoficzny, który bardzo silnie działał na filozofię i naukę europejską, a jego chrześcijańska odmiana zwana tomizmem była od XIII w.
38. Niekiedy jednak emocje się wypalają, namiętność mija, a w relacji damsko-męskiej pozostaje jedynie… przyzwyczajenie.
39. Zamyslenie.pl
q39
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: