Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Każdy Popełnia Błędy

1. Każdy popełnia błędy Każdy ma takie chwile w życiu, w których nie umie nad sobą zapanować, w których kieruje się tylko emocjami i uczuciami, w których robi coś bezmyślnie pod wpływem nagłej sytuacji.
2. Te błędy popełnia WIĘKSZOŚĆ Panien Młodych- nie bądź jedną z nich!
Thank you for watching!
3. Mamine Skarby
q3
4. Rozmowa kwalifikacyjna to nie przesłuchanie.
5. Demotywatory
q5
6. Sławomir Szeliga bardzo krótko mógł się cieszyć ze zdobytej bramki Ryszard Kotowski / Ekstraklasa.
7. Demotywatory
q7
8. Zamyslenie.pl
q8
9. Patuniaczka – Flog
q9
10. Przez znaczną część meczu Czesi kontrolowali przebieg gry, a po 62.
11. Demotywatory
q11
12. Polsat Sport
q12
13. Trójka uczniów Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych, którzy wygrali konkurs projektowania architektonicznego zorganizowanego w szkole – miała dostać indeksy na białostocką architekturę.
14. Sprawdź, ile z tych sytuacji i tobie przydarzyło się w podróży.
15. Starogard Gdański – NaszeMiasto.pl
q15
16. Siedlce – NaszeMiasto.pl
q16
17. 2013 · Our new desktop experience was built to be your music destination.
18. Kierunek spełnienia
q18
19. Każdy popełnia błędy, każdy błądzi, każdy się gubi, ale nikt nie zapyta o droge bądź rade.
20. Udostępniamy wszystkich, ale usuwamy po 30 min.
21. Czasem tak trudno być sobą.
q21
22. Fajna strona
q22
23. Demotywatory
q23
24. Na nasze zachowanie ma wpływ wiele różnych czynników, takich jak np: środowisko, rodzice, którzy uczą nas pewnych zachowań, doświadczenia, kształtujące.
25. Zamyslenie.pl
q25
26. Dlatego, jeśli następnym razem ze złością zareagujesz na to, że twoje dziecko po raz kolejny rozlało sok na dywan, a później będziesz.
27. Zobacz, co zrobił sędzia Mohamed Lahyani (wideo) Sędzia Mohamed Lahyani nie miał udanego dnia podczas środowego meczu Johna Isnera z Roberto Bautistą.
28. Tętno Regionu
q28
29. Tak napisał do mnie jeden z czytelników – Łukasz, zapytał się mnie o sposoby radzenia sobie z popełnianymi błędami w pracy, by zminimalizować straty wywołane owymi błędami.
30. Wiersz: *KAŻDY POPEŁNIA BŁĘDY* Szedł wciąż dalej nie patrząc za siebie Kochał i zawsze był kochanym Magia serca czy litośc – Wiersze.
31. 2014 · 50+ videos Play all Mix – PAZO RDU Każdy popełnia błędy YouTube WPU/Sektor P & Bakajoko ZWNS-To co po mnie zostanie – Duration: 5:14.
32. Interia – Kobieta
q32
33. SlidePlayer
q33
34. Wnuczka Leszka Millera: Każdy popełnia błędy, ale jeśli chodzi o dziadka, to on naprawdę bardzo rzadko się myli [ROZMOWA] msn wiadomości.
35. Demotywatory
q35
36. Ujrzeć Słowa
q36
37. Jeśli tak, to koniecznie przeczytaj ten artykuł i dowiedz się jakie błędy w myśleniu większość z nas popełnia.
38. Demotywatory
q38
39. Demotywatory
q39
40. Eye on visual
q40
41. MAŁE pomysły – DUŻE inspiracje
q41
42. Po prostu kocham handball i chciałbym, żeby każda drużyna miała takie same szanse na zwycięstwo w każdej sekundzie meczu.
43. Nie odnoszę się do tego, oddaję serce na murawę i myślę, że to jest widoczne.
44. Najczęstsze błędy w programowaniu są wynikiem pomyłki/literówki w trakcie pisania aplikacji albo niedostrzeżeniem jakiejś cechy projektowanego algorytmu.
45. Kidaj Blog – Andy Design
q45
46. Stirb und Werde – WordPress.com
q46
47. Każdy popełnia błąd ślepej plamki, który polega na tym, że nie zauważa się tendencyjności we własnym sposobie myślenia, natomiast przypisuje ją innym – czytamy na stronach serwisu prasowego Carnegie Mellon University.
48. Zespół Myślenia Ironicznego
q48
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: