Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty Zdrada

1. Zamiast porozmawiać o problemach, oczekiwaniach i wzajemnych potrzebach, małżonkowie coraz bardziej oddalają się od siebie i poszukują ukojenia w ramionach innych osób.
2. 💔SMUTNE CYTATY o MIŁOŚCI💔 |#3|
Thank you for watching!
3. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q3
4. Zamyslenie.pl
q4
5. Zdrada to stan świadomości „Prawdziwa zdrada to nie łóżko czy ukradkowe spotkania za plecami bliskiej osoby.
6. Zapytaj – Onet
q6
7. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q7
8. WielkieSlowa.pl
q8
9. Reszta autorów z kategorii o zdradzie (razem: 15) Obrazek losujący co 10 minut cytaty z kategorii o zdradzie.
10. Zdradzeni.info
q10
11. Nigdy już nie będzie tak samo, żal pozostanie na zawsze, jak wbity w serce nóż a wspomnienia powrócą przy każdej sprzeczce.
12. Zamyslenie.pl
q12
13. Ilekroć mówię „tak”, widzę już, ile „nie” mnie to kosztować będzie.
14. Psycholog Wojciech Wypler
q14
15. I znów mama i tata pytają czy mam chłopaka, a ja tylko cicho odpowiadam 'nie’, bo nie mam siły mówić im, że mogłabym ich mieć na pęczki, ale tylko ten jeden, którego chcę najbardziej na całym świecie, jest za daleko.
16. Dobre słowa
q16
17. Inne cytaty, które mogą Cię zainteresować: Cytaty o smutku Cytaty o jesieni Cytaty o zimie Cytaty o kotach Cytaty o pracy Cytaty z „Muminków” Cytaty z „Małego Księcia”.
18. WielkieSlowa.pl
q18
19. Zdrada boli niezwykle mocno – niezależnie, czy dopuścił się jej partner, bliski przyjaciel, czy też ulubione zwierzątko domowe.
20. W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies.
21. Www.rapmysli.pl
q21
22. WielkieSlowa.pl
q22
23. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q23
24. Cytaty Rap i Hip Hop, o miłości, o życiu, smutne, przyjaźni, z …
q24
25. Zdrada – portal zdradzonych
q25
26. Zdrada – portal zdradzonych
q26
27. Znajdować w bliźnich to, co najbardziej wartościowe.
28. WielkieSlowa.pl
q28
29. Jeśli więź przyjaźni, miłości, braterstwa, solidarności rodzinnej, społecznej i narodowej oznacza bardzo bliskie i silne więzy między ludźmi, to zdrada oznacza ich.
30. Reszta autorów z kategorii o zdradzie (razem: 15) Obrazek losujący co 10 minut cytaty z kategorii o zdradzie.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: