Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Puste Kieszenie

1. Jak trudno by nie było w to uwierzyć „pokoleniu IPN” – puste półki i kolejki nie były bynajmniej stałym elementem tamtego 45-lecia (podczas gdy puste kieszenie ogromnej części społeczeństwa – to jak najbardziej immanentna cecha trzech dekad III RP).
2. Dżem – Autsajder
Thank you for watching!
3. Dalas w kieszeni • dostać po kieszeni • komuś otwiera się nóż w kieszeni • mieć dziurawą kieszeń / mieć dziurawe kieszenie • mieć pełne kieszenie / mieć wypchane kieszenie • mieć pustą kieszeń / mieć puste kieszenie / mieć pustki w kieszeni / mieć pustki w kieszeniach • mieć węża w kieszeni • mieć.
4. Demotywatory
q4
5. Demotywatory
q5
6. 300polityka
q6
7. Człowiek, który ma puste kieszenie wolnym nie jest, my te kieszenie wypełniamy” – mówi Kaczyński na filmie.
8. Zawsze byliśmy wiarygodni, tym razem też to potwierdzimy.
9. Kredyt Online
q9
10. Upadłość konsumencka
q10
11. Gazeta Pomorska
q11
12. 1) Chociaż puste mam kieszenie, no i wódy czasem brak, ja już nigdy się nie zmienię, zawsze będę żył.
13. Wiadomości – Dziennik.pl
q13
14. Kupuj, gdy wszyscy inni sprzedają i trzymaj do momentu, gdy wszyscy zaczną kupować.
15. Zawsze byliśmy wiarygodni, tym razem też to potwierdzimy.
16. 2009 · Chociaż puste mam kieszenie No i wódy czasem brak Ja już nigdy się nie zmienię Zawsze będę żył już tak Nie słuchałem nigdy ojca Choć przestrzegał – zgnoją cię Z naiwności w oczach.
17. Dziennikbaltycki.pl
q17
18. Puste kieszenie zamiast pustych półek Podziel się Udostęnij Wykop Skomentuj Udostępnij Dlatego właśnie o tyle wszelkie takie pyskówki o „ puste półki ” nie mają sensu, że nikt zdaje się nie twierdzi, że w PRL-u żyło się lekko, kolorowo czy bez zmartwień.
19. Trasy beskidzkie w porównaniu do alpejskich mają jeden niezaprzeczalny atut – są bliżej.
20. Katzenjammer) – złe samopoczucie występujące kilka godzin po spożyciu nadmiernej ilości napojów alkoholowych Jako przyczyny kaca wymieniane są hipoglikemia, odwodnienie.
21. Gazeta Pomorska
q21
22. Księga Myśli – WordPress.com
q22
23. Depositphotos
q23
24. Wolnosc24.pl
q24
25. Zarówno w Polsce, jak i za oceanem nie brakuje przykładów celebrytów, z milionowymi gażami, którzy popadli w kłopoty finansowe, często kończące się dla nich upadłością.
26. IOtwock.info
q26
27. Darmowe kliparty, obrazy, animacje gif
q27
28. Finanse Młodych
q28
29. Haloursynow.pl
q29
30. Naszym pierwszym zadaniem ma być próba przekonania nowego ministra do spraw wewnętrznych, żeby nasz opracowany fundusz.
31. Jak trudno by nie było w to uwierzyć „pokoleniu IPN” – puste półki i kolejki nie były bynajmniej stałym elementem tamtego 45-lecia (podczas gdy puste kieszenie ogromnej części społeczeństwa – to jak najbardziej immanentna cecha trzech dekad III RP).
32. Biznes – Radio ZET
q32
33. Puste kieszenie zamiast pustych półek Podziel się Udostęnij Wykop Skomentuj 10 Udostępnij Jednym z wielu objawów sprymitywnienia umysłowego III RP – jest sprowadzanie całej dyskusji o życiu społeczno-gospodarczym w okresie 1944-89 do ” bronienia ” bądź ” atakowania ” PRL-u.
34. FreeImages.com
q34
35. My White Type
q35
36. Mieszkaniec Ursynowa został napadnięty i okradziony przez znajomych, którzy pomagali mu w ogarnięciu spraw spadkowych.
37. Pospolitymi cechami które na pierwszy rzut oka pomagają wyczuć osobę pustą są:-głupkowaty śmiech, – „dziw*arskie” stroje , – ograniczone słownictwo,-wieśniackie hasełka,-durne minki i często występujący na twarzy grymas zażenowania, – solara, – mocny,.
38. Najwyższy Czas!
q38
39. Tymczasem każdy Polak płaci też szereg innych podatków o których nie wie – a które drenują jego kieszeń.
40. NaszBiznes24.pl
q40
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: