Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Zatrzymać Czas Cytaty

1. Rousseau” to sposób na kreatywną zmianę wystroju wnętrza sypialni, przedpokoju, salonu, pokoju dziennego czy pokoju młodzieżowego.
2. Umieram
Thank you for watching!
3. Mjakmama.pl
q3
4. A cudowność ta nie jest niczym, co można by zdobyć lub zatrzymać, do nikogo nie należy, ale co roku się pojawia, jak coś, co dostaje się w prezencie.
5. „Czas dopadnie nas wszędzie, bo wszystko, co nas otacza, zanurzone jest w tym niespokojnym żywiole.
6. WielkieSlowa.pl
q6
7. Galopuje.pl
q7
8. Marcin Iwuć
q8
9. Kocham teatr
q9
10. Cytaty, Tylko miłość potrafi zatrzymać czas, Naklejka ścienna wielokrotnego użytku, 200×100 cm – Oobrazy , tylko w empik.
11. (HL Mencken) „Miłość jest niemądrą siłą, kiedy staramy się ją kontrolować, niszczy nas, kiedy próbujemy ją uwięzić, to nas zniewala.
12. Wielbicielka-ksiazek
q12
13. Jeśli zastanawiacie się, co wypisać na karcie by Walentynki 2019 było co najmniej legendarne – sprawdźcie nasze podpowiedzi.
14. Cytaty » Miłość » « poprzednie (70/81) następne » Jean-Jacques (Jan Jakub) Rousseau.
15. Niezłe Aparaty
q15
16. Wyrwane z kontekstu
q16
17. Kto ucieka w przyszłość jest tchórzem, kto w przeszłość – hedonistą, a tylko ten, kto trwa przy teraźniejszości, kto chce ją powtarzać, ten jest prawdziwym człowiekem.
18. „Ani czas, ani mądrość nie zmieniają człowieka – bo odmienić istotę ludzką zdolna jest wyłącznie miłość”.
19. Dekochatka kreatywne dekoracje
q19
20. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q20
21. Cytaty.info
q21
22. Stressfree.pl
q22
23. Cytaty.info
q23
24. Fabryka Weny
q24
25. Gazeta Współczesna
q25
26. MEMy – Tapety na Pulpit
q26
27. Demotywatory
q27
28. Jean Guitton Czas jest poza nami i przed nami, prze nas go nie ma.
29. Mimo wszystko wspomnienia zawarte w tej książce przesycone są optymizmem, ciepłem i często bardzo obiektywnym spojrzeniem na rzeczywistość.
30. Niektórzy wykorzystują swój ograniczony czas na osobisty rozwój, inni zaś na kolejne filmiki z kotami w roli głównej.
31. Cytaty Rap i Hip Hop, o miłości, o życiu, smutne, przyjaźni, z …
q31
32. Obrazy-tryptyki.pl
q32
33. Zdecydowanie warto poznać i przeżyć tę historię, doświadczyć oceanu emocji, jakie niewątpliwie oferuje i odpowiedzieć sobie na wiele pytań z niej płynących.
34. PaulinaPociot | kreatywny blog lifestylowy.
q34
35. Naklejkowi.pl
q35
36. Piękne cytaty, aforyzmy i wiersze Ambicje Biblia Biznes Bogactwo i Bieda Ból Cel Ciekawość Cierpienie Cierpliwość Czas Człowiek i Ludzie Dobre rady Dobro i zło Doświadczenie Dzieci Egoizm Elegancja Geniusz Głupota Gniew Jedzenie Kłamstwo i Prawda Kobieta Lekarstwo Lęk Lenistwo Litość Los Małżeństwo Marzenia Matka Mądrość.
37. Wietnamskie Można się zatrzymać, gdy zrobi się fałszywy krok, ale trudno to zrobić, gdy się powie niezręczne słowo,.
38. Cytaty, Tylko miłość potrafi zatrzymać czas, Naklejka ścienna wielokrotnego użytku, 100×50 cm – Oobrazy , tylko w empik.
39. Martyna Soul
q39
40. Zamyslenie.pl
q40
41. Rośnij w Siłę
q41
42. Dawid Bagiński
q42
43. Jeśli czas się zatrzymał to fale już się nie poruszają, to trochę kłopotliwy temat bo obraz który dotarł do twoich oczu już tam jest jako fala światła , czyli widziałbyś to co widziałeś w momencie zatrzymania czasu bo nadal w przestrzeni znajdowałoby się światło które jednak nie poruszałoby się.
44. Martyna Soul
q44
45. Życie w rytmie slow
q45
46. Najgorsze, co może cię spotkać, to brak własnych kreacji myślowych, ponieważ właśnie wtedy, zarażają cię fantastyczne ideologie innych osób, upodabniający się w iluzje nadziei.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: