Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Ani Oko Nie Widziało

1. Lecz głosimy tajemnicę mądrości, mądrość ukrytą, tę, którą Bóg przed wiekami przeznaczył ku chwale naszej, tę, której nie pojął żaden z władców tego świata.
2. Magda Anioł – Ani oko, ani ucho
Thank you for watching!
3. ) ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują.
4. Wojciech Kęska
q4
5. Wojciech Kęska
q5
6. Zawsze kiedy słyszę te słowa: „Ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy Pan Bóg przygotował dla tych, którzy Go miłują”, to jakoś tak mnie to wewnętrznie porusza.
7. Biblia – Wiara.pl
q7
8. Ksiądz kanonik Leopold Szuman powitał w Lubartowym grodzie dzielnych polskich żołnierzy pamiętnymi słowami: „Ani oko ojców naszych nie widziało, ani ucho dziadów naszych nie słyszało tego, co Bóg miłosierny, a sprawiedliwy nam oglądać i słyszeć dozwolił.
9. Ale głosimy, jak jest napisane: Czego oko nie widziało ani ucho nie słyszało, ani nie wstąpiło do serca człowieka, to przygotował Bóg tym, którzy go miłują.
10. Franciszkanie
q10
11. Wikisłownik
q11
12. Wiara – Liturgia
q12
13. Parafia Rzymsko-Katolicka w Słonowicach pw. św. Stanisława Kostki
q13
14. Gość Niedzielny
q14
15. Zatem nasze poszukiwania życia wiecznego to wyraz odwagi wiary, która poważnie traktuje zachęty do odkrywania Boga jako pełni szczęścia.
16. Dystrybucja Katolicka
q16
17. Demotywatory
q17
18. Tymczasem Apostoł Paweł uczy, że „ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało”, jakie wspaniałości po naszej śmierci przygotował nam Zbawiciel.
19. DocPlayer.pl
q19
20. TapetyCytaty.pl
q20
21. Jadą wozy, gra muzyka Z kapelusza królik znika Hokus-pokus, cuda-wianki Koniec naszej wyliczanki.
22. Fundacja Radość Ewangelii
q22
23. Weź udział w sondzie Ani oko nie widziało ani ucho nie słyszało czegoś równie pustego i prymitywnego jak seks.
24. Praca i pasje ks. Ryszarda Marka
q24
25. Paweł: „Ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują (1 Kor 2, 9).
26. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im …
q26
27. Ania dla nas
q27
28. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.
29. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.
30. Ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy Bóg przygotował tym, którzy Go miłuj.
31. Demotywatory
q31
32. Demotywatory
q32
33. Dwa lata temu, końcem września 2008 roku diecezja tarnowska obchodziła 35-lecie podjęcia pracy misyjnej przez kapłanów tarnowskich w Republice Kongo-Brazzaville.
34. Diecezja Bielsko-Żywiecka – Bielsko.pl
q34
35. Wspólnota Sióstr Uczennic Krzyża
q35
36. Paweł apostołem mądrości krzyża Tak też i ja przyszedłszy do was , bracia , nie przybyłem , aby błyszcząc słowem i mądrością głosić wam świadectwo Boże.
37. Długopis „Ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują.
38. Czy jest tak jak na obrazie Andrei del Sarto z Gallerii Palatina z Palazzo Pitti we Florencji.
39. Praca i pasje ks. Ryszarda Marka
q39
40. Oaza Lublin
q40
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: