Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Kochająca Żona

1. To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty.
2. Kobieta sukcesu czy kochająca żona: jakie są Polki?
Thank you for watching!
3. Onet Kultura
q3
4. Realistic.pl
q4
5. Demotywatory
q5
6. Nysa – NaszeMiasto.pl
q6
7. Dobre Wiadomości
q7
8. Swidnica24.pl
q8
9. – Oczywiście kocham swoją żonę, ale z nią nie jestem od dłuższego czasu.
10. Demotywatory.pl
q10
11. Inicjatywa Modlitwy Wstawienniczej
q11
12. Chyba kocham swoją żonę (2007) – Brenda zaniedbuje swojego męża, poświęcając cały czas na karierę i dzieci.
13. Mistrzowie.org
q13
14. To żona jada z nim kolacje na mieście wśród znajomych, to z żoną ma zdjęcia na Fejsbuku, to z żoną ma dzieci i to żona planuje z nim wakacje w Grecji.
15. Kartki – Tja.pl
q15
16. Widziałam, że bardzo mnie kocha, trochę na przekór swojej rodzinie, nie chciałam go skrzywdzić, więc dałam się ponieść fali i tak w wieku 22 lat zostałam mężatką (on miał 23 lata.
17. Mojej Kochanej i Jedynej Żonie – Nadzieji Pobóg- Mąż.
18. Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest, miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą, nie dopuszcza się bez wstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego, nie cieszy się z ….
19. Demotywatory
q19
20. Ja nigdy nie dałam mu powodu do takiego myślenia, zawsze uwielbiałam się z nim kochać i mieć go blisko ale to w głowie mu zakiełkowało i już, pozamiatane.
21. Czekoladki z Pieprzem
q21
22. Demotywatory w Woleto.pl
q22
23. Kartki – Tja.pl
q23
24. Demotywatory
q24
25. Kobieta Gazeta
q25
26. Nie będę się umawiał z obcymi kobietami, nie ma takiej możliwości – twierdzi Buczkowski, który z żoną Jolantą tworzy szczęśliwy związek.
27. Zapisywanie danych w pliku cookie odbywa się zwykle po załadowaniu nowej strony internetowej – na przykład po naciśnięciu przycisku „prześlij” strona przetwarzania danych byłaby odpowiedzialna za przechowywanie wartości w pliku cookie.
28. Polishbookstore
q28
29. Głos Wielkopolski
q29
30. Ma jej sie nie skarżyc, tylko wycofać sie z tej znajomosci, pogadaj z bratem w cztery oczy, powiedz co zauwazyles w zachowaniu jego i zony, jeżeli będzie skarzył Twojej zonie to źle, nie jest po Twojej stronie.
31. To wcale nie musi być przyniesiony przez męża bukiet róż, czy zaproszenie na kolację do wyjątkowej restauracji, albo weekendowy wyjazd bez dzieci.
32. Fabuła spektaklu Żona potrzebna od zaraz Młody i ambitny Jim zaprasza swojego ultrakonserwatywnego szefa do domu.
33. Smiesznosci.pl
q33
34. Memy – Jeja.pl
q34
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: