Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Mieć Nadzieję

1. Znajdź teksty piosenki oraz tłumaczenia piosenek i zobacz teledyski swoich ulubionych utworów.
2. Bała się przyznać, że się zakochała! [Szkoła odc.767]
Thank you for watching!
3. HOLISTIC.news
q3
4. , a jeśli możliwe do 30 czerwca, wniosek dotyczący dyrektywy w sprawie statutu europejskiej spółki prywatnej zostanie złożony, a po drugie, należy mieć nadzieję, że Komisja nie zarzuci zamiaru kontynuowania rozwoju prawa spółek w ….
5. Demotywatory.pl
q5
6. Parafia Świętej Trójcy w Belsku Dużym
q6
7. Joe Monster
q7
8. Powinien mieć nadzieję, że Bóg uzdolni go do odwzajemnienia Mu miłości i do działania zgodnie z przykazaniami miłości.
9. Warto mieć nadzieję Magdalena Środa 31 grudnia 2016 4 Jak mawiała Olga Lipińska, kiedyś Boże Narodzenie było co rok, dziś jest co cztery miesiące (nawet nie warto rozbierać choinki.
10. Pozytywniej.pl
q10
11. 1) mieć / żywić / budzić / odbierać / stracić / zawieść nadzieję • promyk nadziei • ziścić nadzieje.
12. Ku Prawdzie
q12
13. Synonimy słowa mieć nadzieję: liczyć, spodziewać się, wierzyć, żywić nadzieję, przypuszczać, ufać, zwodzić się, myśleć, łudzić się, planować, nosić się z zamiarem, nosić się z myślą, brać coś za dobrą monetę, mieć zamiar, mieć ….
14. HOLISTIC.news
q14
15. Cuda każdego dnia
q15
16. Translation for 'mieć nadzieję’ in the free Polish-English dictionary and many other English translations.
17. WielkieSlowa.pl
q17
18. Skarbusmoj – Flog.pl
q18
19. Tekst i Chwyty Piosenki: Miejcie nadzieję Miejcie nadzieję, nie tę lichą, marną, a E a Co rdzeń spróchniały w wątły kwiat ubiera C G E Lecz tę niezłomną, która tkwi jak ziarno, F G a Przyszłych poświęceń w duszy bohatera.
20. Demotywatory
q20
21. Demotywatory.pl
q21
22. Gdy poznała tego małego chłopca myślała, że nie przeżyje do następnego dnia.
23. Mam kolegę na którego często się patrzę i on na mnie i jak się na tym łapiemy to się uśmiechamy do siebie, uśmiechamy się do siebie jak rozmawiamy, piszemy często nawet czasem przytulamy się na przywitanie tylko jest duży problem oboje jesteśmy chorobliwie nieśmiali i żaden z nas nigdy nie był w związku.
24. Radio Rodzina
q24
25. Tak mi się wydaje, chociaż zawsze trzeba mieć trochę nadziei i wziąć na pewne rzeczy poprawkę, bo.
26. Jestem członkiem rządu, który nie stracił nadziei, ma ją w sercu i wychodzi z przekonania, że można dawać nadzieję innym i zmieniać rzeczywistość na.
27. Do tej pory trzymałam się dzielnie, starałam się jak mogłam podchodzić do wszystkiego spokojnie i nie emocjonować się.
28. Budzimy się i umieramy, by znowu budzić się w oparach absurdu, by dalej szukać, błądzić, wierzyć i nadal mieć nadzieję, że tym razem, może będzie inaczej, będzie lepiej – w nadziei poszukując bezustannie nieznośnej lekkości bytu.
29. 300polityka
q29
30. Demotywatory
q30
31. Fakty – Interia
q31
32. Www.swiatksiazki.pl
q32
33. SlidePlayer
q33
34. Znalazłam w pewnej książce zdanie: Początkowo część z nas próbowała unikać tematu, żywiąc nadzieję wbrew nadziei, że nie jesteśmy prawdziwymi alkoholikami.
35. Tłumaczenia w kontekście hasła „mieć nadzieję” z polskiego na angielski od Reverso Context: należy mieć nadzieję, mieć tylko nadzieję, możemy mieć nadzieję, musimy mieć nadzieję.
36. ACMilan – News
q36
37. By using our services, you agree to our use of cookies.
38. – Wypada wierzyć w racjonalność ustawodawcy i mieć nadzieję, że odejście od modelu sędziowskiego PKW będzie zmianą na lepsze – mówi na zakończenie kadencji Państwowej Komisji Wyborczej jej szef Wiesław Kozielewicz.
39. Demotywatory
q39
40. The Wellness Institute
q40
41. 2008 · Słowa z wiersza Adama Asnyka o tymże tytule.
42. Demotywatory.pl
q42
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: