Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Dziecko To Dar

1. Święty Janie Pawle II, prosimy, wstaw się za nami przed tronem naszego Pana Jezusa Chrystusa, prosząc o dar upragnionego potomstwa dla nas.
2. Bajki dla dzieci |Baśnie i bajki polskie.(2) | Dar skarbnika.
Thank you for watching!
3. Rotary Klub Grudziądz Centrum
q3
4. Pragną pogłębiać relację rodzic- dziecko czy przeżywają trudności wychowawcze.
5. Nie obowiązek, problem, konieczność, tylko najwspanialszy dar.
6. Tydzień Wychowania
q6
7. Prosimy, pobłogosław nasze ukochane dziecko (dzieci), które rozwija się pod sercem (imię mamy).
8. Archidiecezja Łódzka
q8
9. Demotywatory
q9
10. – Tak samo jak nikt nie może mieć na własność pochmurnego popołudnia i deszczu dzwoniącego o szyby ani spokoju, jaki roztacza wokół śpiące dziecko, ani też magicznej chwili, gdy fala morska rozbija się o skały.
11. Wśród znajomych i rodziny kolejne ciąże (często nieplanowane) i coraz częstsze pytania: A Wy kiedy.
12. Phil Bosmans – cytaty „Dziecko to dar od Boga, który zakwita pod wpływem miłości”.
13. „Styl” Urszula Juzenków
q13
14. Dziecko jest bezcenne , jego uśmiech ciepło i miłość , na nim można zawsze polegać , ono zawsze pocieszy przytuli , nie można go kupić.
15. Jeszcze tego nie wiecie, a może już zapomnieliście, że dziecko to Twoje najpiękniejsze dzieło i Twój największy sukces.
16. Mjakmama.pl
q16
17. EDziecko.pl
q17
18. Panie boze spraw wysluchaj mojej modlitwy moich prosb o dar macierzynstwa, pozwol mi nosic pod sercem malenstwo-tak bardzo tego pragne byc matka,nie wiem jak mam zyc co mam zrobic by stal sie cud…czemu tak jest ze inne kobiety maja dzieci i je morduja a ja chce miec dziecko a nie moge, dziecko przychodzi na swiat bo ty boze tego chcesz wiec prosze cie ojcze swiety wysluchaj i mnie i pozwol.
19. Może i Wy będziecie mogli podzielić się taką radością: Małżeństwo z Warszawy nie mogło mieć dziecka.
20. Demotywatory
q20
21. Sprawdź oferty użytkownika Dar-szusta w kategorii Dziecko na Allegro.
22. Tygodnik Program
q22
23. Dar Dysleksji
q23
24. Gdy kupujesz od Super Sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów.
25. Dar życia Skomentuj 0 0 – Kiedy poznałam dziewczynkę, która żyje dzięki organom mojego małego aniołka, wiedziałam, że postąpiłam właściwie – mówi Lily Turley, mama 13-letniego Daryla.
26. Świnoujście w sieci
q26
27. MoodGood.pl
q27
28. Demotywatory
q28
29. Demotywatory
q29
30. Nie ma taki słów, które mogłyby go pocieszyć, ale czasem są decyzję, które mogą dać mu nadzieję, że krótkie życie jego dziecka miało sens.
31. Bolesne rozdarcie, jakiego doświadczamy obarczeni skutkami grzechu pierworodnego sprawia, że uczucia, przeżycia i doznania, towarzyszące współżyciu płciowemu zostają niejednokrotnie oddzielone od prawdziwego sensu tego działania, co niszczy wartość więzi.
32. Demotywatory
q32
33. Archidiecezja Warszawska
q33
34. Maryja, Twoja odważna i czuła Matka, niech będzie przy mnie w czasie mojego oczekiwania, abym mogła przyjąć i zaakceptować to dziecko, dar Twojej miłości, z jaką Ona wydała na świat Ciebie.
35. Dziecko i Figura to portal dla kobiet na różnym etapie życia: przygotowujących się do macierzyństwa, będących w ciąży, wychowujących dziecko.
36. Wykłady odbywać się będą od 2 października do 4 grudnia, w każdy wtorek od godz.
37. Czasem doprowadza to do sytuacji trudnych dla całej rodziny – na przykład wtedy, gdy dziecko głośno powie coś, czego zdecydowanie nie wypada.
38. (Jan Paweł II) „Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca – to miłość macierzyńska.
39. Zdaniem Derridy prawdziwy dar nie może zostać ofiarowany w ramach relacji darczyńca-obdarowany, ponieważ stałby się elementem wymiany o ….
40. Prosimy, pobłogosław nasze ukochane dziecko (dzieci), które rozwija się pod sercem (imię mamy).
41. Nasze Tatuaże
q41
42. Krakowskie Hospicjum
q42
43. Pragnę złożyć świadectwo jako podziękowanie dla Boga, ale również jako zachętę do modlitwy, zaufania Panu i do oddania Mu wszystkich swoich zmartwień i problemów.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: