Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Dziekuje Ze Jestes Kochanie

1. Jestes najwspanialczym chlopakiem na swiecie:) Kiedy jestes ze mna, moge wtedy.
2. Kocham Cię dziękuje że jesteś Skarbie:*
Thank you for watching!
3. DocPlayer.pl
q3
4. E-kartki internetowe na każdą możliwą okazję.
5. Sympatia Porady
q5
6. „AARON” Daniel Liczberski
q6
7. Demotywatory
q7
8. Mamy dzisiaj Walentynki, święto chłopca i dziewczynki.
9. 2018galaxy-note9-promotion.twsamsungcampaign.com
q9
10. Sprzedajemy
q10
11. Demotywatory
q11
12. Graver.Gifts
q12
13. Kochanie tyle razy chce Ci powiedziec jak bardzo Cie kocham,jak wielka jest moja miłośc do Ciebie:* za kazdym razem gdy mowie albo pisze to co czuje uznaje ze to za malo,tylko moje serduszko wie jak mocniutko Cie kocham tylko ono potrafi opisac to uczucie:*to ono za kazdym razem gdy jestes obok mowi Twojemu sercu te wszystkie piekne slowa.
14. Dziękuję, że jesteś chmuro na niebie dajesz mi marzenia królewny w białej sukience Dziękuję, że bijesz serce moje z kamienia to nic ze takie nie czułe skrusze, kiedy będzie potrzeba Dziękuję, że jesteś wodo w strumyku dzięki tobie istnieję przepełniony czystą energią Dziękuje, że jesteś promyku żółtego słońca wbijasz się rankiem przez szybę aby dać….
15. E-kartki internetowe na każdą możliwą okazję.
16. Demotywatory
q16
17. Game.autoshow.ca
q17
18. Brygida – Flog.pl
q18
19. Dziennik Zachodni
q19
20. „Jesli wiesz,ze gdzies jest ktos, kto cie rozumie pomimo odleglosci i niewypowiedzianych mysli- to sama swiadomosc tego moze uczynic z tej ziemi ogrod wokol ciebie.
21. Ale jak tak się zastanowię ile dni jest z nami nasz skarb Krzyś, ile chwil spędziliśmy razem, ile uścisków, całusków, złości za nami, ile nie przespanych nocy to wtedy widzę, że te ….
22. Wraz ze starzeniem się populacji zwiększa się problem braku odpowiedniej opieki nad ludźmi starszymi i ich izolacji.
23. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu.
24. „Kochanie dziękuję że jesteś” to szczególne podziękowania dla ukochanej osoby ułożone z 30 czekoladowych kostek aksamitnej belgijskiej czekolady.
25. Demotywatory.pl
q25
26. Plakaty do samodzielnego wydruku, obrazki na ścianę do wydrukowania
q26
27. Sklep Superszoper
q27
28. Dev.latimes.com
q28
29. Zdjęcia i obrazki na nk / nasza-klasa.pl. Baza obrazków zagininych.
q29
30. Mikroklimat – Dziękuję za to, że jesteś – tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie.
31. Dziękuje, że po prostu jesteś Fanfiction – Dziękuje, że jesteś – blondynka uśmiechnęła się po czym lekko musnęła usta bruneta – Gdyby nie ty mogłoby mnie tu już dawno nie być – po jej policzku spłynęła łza, Roguz natychmiast ją otarł – Kochanie – powiedział biorąc jej twarz w swoje dłonie.
32. Demotywatory
q32
33. Jestes moją motywacją by kroczyć naprzód dziękuję, że jesteś.
34. Jesteś wszystkim, reszta w tle. – Tumblr
q34
35. Sentry – Flog
q35
36. Dziękuje Ci Kochanie, za to że jesteś, za każdą chwilę spędzoną razem.
37. Demotywatory
q37
38. Bimba19 – Flog.pl
q38
39. Demotywatory
q39
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: