Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Pesymista Optymista Realista

1. Pesymista, optymista, realista – forum Jogini i wojownicy – dyskusja pesymista widzi podstępy, optymista czasem daje sdie porobić, realista widzi pustosc zjawisk.
2. Narcyz czy realista?- Aleksander Wielki cz. 1
Thank you for watching!
3. Dopóki samolot jest w górze, triumfuje optymista, ale kiedy zaczyna spadać, wszyscy przypominają sobie o wielkiej roli pesymisty.
4. Tapety na Pulpit
q4
5. Demotywatory
q5
6. MEMy – Tapety na Pulpit
q6
7. Gdy dzieje się coś złego zawsze próbujesz spojrzeć na to z dobrej strony i dzięki temu zawsze wychodzisz z tych sytuacji.
8. Corinna – Flog.pl
q8
9. – Forum dyskusyjne w INTERIA.
10. Memy – Jeja.pl
q10
11. MEMy – Tapety na Pulpit
q11
12. WielkieSlowa.pl
q12
13. Demotywatory
q13
14. Generator Memów
q14
15. Mistrzowie.org
q15
16. Pewnej nocy przyśnił mu się piękny sen: znalazł skrzynię ze skarbem i został milionerem.
17. Wielki słownik ortograficzny PWN.
18. Optymista to osoba, która zdobędzie od 19-24 punktów (wysoki optymizm), ale również 14-18 (umiarkowany optymizm).
19. 2018 · Wszystko jest piękne i cudowne śmierdzi mi tak samo jak wszystko jest do dupy i nie ma już na nic szans.
20. Ktoś, kto uważa, że wszyscy są tacy wredni jak on, i za to ich nienawidzi.
21. Odpowiadając szczerze na poniższe pytania, dowiesz się, czy jesteś optymistą, czy należysz do pesymistów.
22. Przecież ona ciągle się śmieje, ona cały czas jest uśmiechnięta, ona cały czas potrafi opowiadać kawały, ona cały czas chce żyć, ona cały dzień chodzi ze swoim przepięknym uśmiechem, ona jest piękna, ona lubi siebie, ona nigdy w życiu nie pościła łezki smutku, jeżeli poszła łezka to ze śmiechu, ona jest optymistką.
23. Demotywatory.pl
q23
24. Demotywatory
q24
25. Demotywatory
q25
26. 2000 · Optymista pesymista Lyrics: Czasem konkretny dół, jak po wódzie rum / To nie szczegół / Życie bez reguł / Tak sobie myślę pisząc te słowa / Leżąc na łóżku, w ręku zimny browar.
27. Optymista, czyli ktoś kto uważa że wszystko jest możliwe, wszystko musi mu się udać, a życie jest kolorowe i piękne.
28. Moim zdaniem optymizm to „opium dla mas”, ciagle wmawianie sobie, ze jeszcze wszystko co najlepsze przed nami, az w koncu przyjdzie pora rozczarowan, zalu.
29. Zapytaj – Onet
q29
30. Joe Monster
q30
31. Pessimus – najgorszy) – postawa wyrażająca się w skłonności do dostrzegania tylko ujemnych stron życia, negatywnej oceny rzeczywistości oraz przyszłości.
32. Zapytaj – Onet
q32
33. Aby wyjaśnić, jakimi cechami odróżnia się realista od pesymisty i pomóc Ci dostrzec, którym z nich jesteś, poniżej omówimy kilka istotnych pojęć.
34. Fotoblog nutkka – Flog.pl
q34
35. Zmienprzekonania.blogspot.com
q35
36. O wariatach – Pesymista widzi ciemny tunel Optymista widzi tunel ze światełkiem na końcu Realista widzi tunel ze świecącymi reflektorami MASZYNISTA WIDZI TRZECH DEBILI STOJĄCYCH NA TORACH.
37. Osemkowa.pl
q37
38. Zespół Myślenia Ironicznego
q38
39. Optimum – najlepiej) – pogląd filozoficzny, według którego istniejący świat jest najlepszy z możliwych i racjonalnie urządzony, a życie jest dobre, można więc osiągnąć w nim szczęście i doskonałość moralną.
40. W poprzednim rozdziale (77), na samym końcu zadałam pytanko więc moglibyście wpaść 1.
41. ObrazkiOnline
q41
42. Ania przydatek
q42
43. Demotywatory
q43
44. O wariatach – Pesymista widzi ciemny tunel Optymista widzi tunel ze światełkiem na końcu Realista widzi tunel ze świecącymi reflektorami MASZYNISTA WIDZI TRZECH DEBILI STOJĄCYCH NA TORACH.
45. A prostytutka widzi trzech debli w samochodzie, którzy za numerek każdy z nich zapłaci 100zł.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: