Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Emocjach

1. Artykuły cele cytaty decyzje depresja dieta dzieci dziecko emocje kariera komunikacja lęk macierzyństwo miło.
2. Inspirujące słowa i cytaty – po angielsku
Thank you for watching!
3. Narodowości: – wszystkie – Amerykanów Australijczyków Brazylijczyków Brytyjczyków Chińczyków Francuzów Hiszpanów Kanadyjczyków Niderlandczyków Polaków Żydów.
4. Człowiek – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q4
5. WielkieSlowa.pl
q5
6. Na szczęście, niektórym artystom, poetom, muzykom i beznadziejnym romantykom (takim jak my sami) to się udało.
7. Miasto Dzieci
q7
8. Myśląc o zyskach wynikających z kontaktu z emocjami, ma się jednocześnie w pamięci rozmowę z Ewą Chalimoniuk, która podkreśla, że jedna z największych utrat to strata części samego siebie, swojej tożsamości, swojego życiowego azymutu i priorytetów.
9. Najbardziej interesujące cytaty o emocjach od autorów z całego świata – wybór zabawnych, inspirujących i motywujących cytatów na temat uczucie.
10. Memy cytaty życie sentencje mem emocje aforyzmy cytaty o życiu obrazki samopoczucie besty cytat huśtawka strach śmieszne szkoła śmieszne obrazki płacz humor śmieszne teksty rozstanie myśli xDxD.
11. WielkieSlowa.pl
q11
12. Whatever nevermind
q12
13. Ocena (Brak ocen) Moje emocje mają doskonałą formę continnum czteropośladkowego, są delikatne niczym sama materia wszechświata.
14. Charakterystyczne przejawy emocji badał Karol Darwin, a swe wnioski przedstawił w książce The Expression of the Emotions in Man and Animals (wyd.
15. WielkieSlowa.pl
q15
16. Podroz na etacie
q16
17. Człowiek – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q17
18. Dziennikbaltycki.pl
q18
19. WielkieSlowa.pl
q19
20. Pozytywne cytaty
q20
21. Psycholog Wojciech Wypler
q21
22. Miłość – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q22
23. Gazeta Współczesna
q23
24. Człowiek – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q24
25. Wiadomości – Gazeta
q25
26. Mindcoaching.pl
q26
27. Nikamaru.tumblr.com
q27
28. Taką właśnie prawdę dla Was zebrałam – oto najpiękniejsze cytaty o miłości.
29. MEMy – Tapety na Pulpit
q29
30. Podnosi intensywne i głębokie emocje, a swoim czarem wywiera ogromny wpływ.
31. Sentencje Życiowe o Człowieku Mądre Cytaty o Życiu Człowieka czyli Tak Jak Myśli Człowiek o Swoim Życiu Inspirujący i Motywujący Samego Siebie.
32. Psycholog Wojciech Wypler
q32
33. Psycholog Wojciech Wypler
q33
34. Nie tylko dlatego, że kiedyś sama chętnie stawałam przed sztalugami z pędzlem w ręce… Malarze (a zwłaszcza ci, których cytaty wybrałam) to ludzie, którzy, podobnie jak przedsiębiorcy, swoją pasję uczynili sposobem na życie.
35. Emocje – silne odczucie (świadome lub nieświadome) o charakterze pobudzenia pozytywnego (pod wpływem szczęścia, zachwytu, spełnienia) lub negatywnego (pod wpływem gniewu, odrazy, strachu).
36. Kiedy pozytywne emocje nas rozpierają, ale trudno nam je wyrazić, z pomocą przyjdą cytaty o szczęściu.
37. By zapanować nad naszym umysłem i uspokoić myśli, musimy przyglądać się uważnie naszym uczuciom, wrażeniom zmysłowym i jednoczyć się z nimi.
38. Niezłe Aparaty
q38
39. Cytaty o rodzeństwie – o siostrze i bracie – są pięknym sposobem przekazywania emocji – na podstawie których, w skrócie można wyrazić myśl.
40. Cytaty motywacyjne – Ebooki24.org
q40
41. WielkieSlowa.pl
q41
42. Kiedy przychodzi nam wyrazić swoje emocje w chwili krańcowego osłupienia, nawet ukochana „kurwamać” przegrywa z „omójbogiem”.
43. Wkawiarence.pl
q43
44. Książko, miłości moja.
q44
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: