Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Godność Cytaty

1. Wyszukiwarka, wyniki wyszukiwania frazy: godność (wiersze).
2. Umieram
Thank you for watching!
3. WielkieSlowa.pl
q3
4. Dlibra.kul.pl
q4
5. Zamyslenie.pl
q5
6. W zasadzie też książka jest mniej zabawna, niż mogłoby się wydawać: dużo sentymentalnych przemyśleń Gonciarza na różne, życiowe kwestie.
7. Historia jest dziełem człowieka, a nie sił przyrody, nieubłaganej dialektyki, ducha dziejów czy czegoś podobnego.
8. Zamyslenie.pl
q8
9. Godność Cytaty Zebrane cytaty o godności Jeden cytat Cytaty.
10. Odkrycie dziecka
q10
11. Joe Monster
q11
12. TeMysli.pl – Inspirujące myśli, cytaty, demotywatory, teksty …
q12
13. Godność artysty tkwi w obowiązku ciągłego rozbudzania w ludziach umiejętności zachwytu.
14. DocPlayer.pl
q14
15. Joe Monster
q15
16. O godności ciała, które wprawdzie na tym świecie podlega śmierci, jest zniszczalne, jak i jej młode ciało uległo śmierci ze strony zabójcy, ale nosi w sobie to ludzkie ciało zapis nieśmiertelności, jaką człowiek ma osiągnąć w Bogu wiecznym i żywym, osiągnąć przez Chrystusa.
17. „Godność ludzka nie jest możliwa bez wolności i niezależności, ale nie można żyć bez dyscypliny i podporządkowania.
18. Lekkoduch i bawidamek, nieudolny żołnierz i nieodpowiedzialny dowódca – takimi oto słowami najczęściej charakteryzowano księcia Józefa Poniatowskiego.
19. Parafia św. Wawrzyńca w Malawie
q19
20. WielkieSlowa.pl
q20
21. 26 kwietnia 1798 w Saint-Maurice-en-Chalencon, w departamencie Ardèche, we francuskim regionie administracyjnym Rodan-Alpy, zm.
22. Google Sites
q22
23. Delikatność i godność wypływa z głębi serca, a nie z lekcji tańca.
24. Studio Opinii
q24
25. Karolina Kępska
q25
26. Człowiek otrzymuje od Boga swą istotną godność, a wraz z nią zdolność wznoszenia się ponad wszelki porządek społeczny w dążeniu do prawdy i dobra.
27. Henry Ford żył 1863–1947, był amerykańskim przemysłowcem który jako pierwszy wprowadził ruchomą taśmę produkcyjną i 3-zmianowy system pracy co znacznie zwiększyło wydajność jego zakładów w stosunku do ówczesnej konkurencji.
28. Podróż w głąb siebie – WordPress.com
q28
29. Tydzień Wychowania
q29
30. SlidePlayer
q30
31. Za swoje zaangażowanie w sprawę zapłacił najwyższą cenę – w wyniku choroby zmarł wkrótce po obronie Placu, na chwilę przed zjawieniem się kolegów ze Związku Kitowców z uroczystym listem, w którym przywracali godność jego nazwisku.
32. Cytaty Stefana Wyszyńskiego „Bóg nigdy nie rezygnuje ze swoich dzieci, nawet z takich, które stoją plecami do Niego”.
33. Cytat Paulo Coelho Cytat Miarą godności człowieka nie jest tłum, otaczający nas, kiedy znajdujemy się u szczytu, ale pamięć o tych, którzy wyciągnęli do nas dłoń, kiedy najbardziej potrzebowaliśmy pomocy.
34. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q34
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: