Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Policja Cytaty

1. Wzrost, waga, płeć, wykształcenie ani siła fizyczna nie miały więcej decydować, czy ktoś zostanie przyjęty do Akademii Policyjnej.
2. TAKU | GIORGIO ULANI ZABAWA Z POLICJĄ😱🤣
Thank you for watching!
3. Kiedy wyhodowaliśmy tyle setek zbójców, którzy na ulicach łapią dzieci, ciskają je na wozy i ciągną na Umschlag.
4. Andrzej Turczyn
q4
5. Dołącz do nas na Facebooku – warto bo na tablicy umieszczamy różne fajne cytaty (: Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie.
6. Wszystko o Wszystkim
q6
7. Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta
q7
8. Drugi Dzień Policyjnego Święta – Uroczysty Apel z okazji Powiatowych Obchodów 98-ej rocznicy powołania Policji – Aktualności – Uroczysty Apel z okazji powiatowych obchodów 98-ej rocznicy powołania Policji miał miejsce na dziedzińcu Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim.
9. ASZdziennik
q9
10. UpolujEbooka
q10
11. W trakcie oględzin pojazdu, okazało się, że mężczyzna zakrył tablicę rejestracyjną naklejką ze znanym cytatem pochodzącym z polskiej komedii myśląc, że nie zostanie on zidentyfikowany.
12. U nas zawsze aktualne wiadomości z kraju, ze świata, relacje na żywo i wiele więcej.
13. Pl • myśli i cytaty sławnych ludzi.
14. Policja 997 – Policja.pl
q14
15. I o to chodziło, żeby (…) za pomocą łagrów wychowywać całą ludność, która jeszcze nie siedziała w łagrze.
16. Radio Poznań
q16
17. Następny Cytaty z filmu: Matrix Reaktywacja / The Matrix Reloaded (2003) Poprzedni Cytaty z filmu: Kiler-ów 2-óch (1999) DODAJ WŁASNY ARTYKUŁ.
18. Cytat ze znanego filmu polskiego znajdujący się na tablicy rejestracyjnej nie uchronił motocyklisty przed płaczem.
19. Komenda Miejska Policji w
q19
20. Portal Zory
q20
21. Demotywatory
q21
22. Życiowe cytaty czy mądrości życiowe – w życiu przytrafiają nam się różne sytuacje, a my w poszukiwaniu sensu okoliczności, w których się znaleźliśmy, próbujemy jakoś je.
23. Policja nie jest odpowiednim miejscem dla kogoś, kto jest bystry, ambitny, a oprócz tego chce pożyć.
24. Z okazji święta naszej formacji, w imieniu kierownictwa Policji składam podziękowania za Waszą codzienną służbę i pracę.
25. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q25
26. Milicjant – osoby należące do oddziałów, zazwyczaj ochotniczych, których członkowie posiadają wyszkolenie wojskowe i wyposażeni są w broń palną, stanowiących jednostki pomocnicze lub rezerwowe dla regularnej armii lub partyzantki.
27. ASZdziennik
q27
28. Andrzej Turczyn
q28
29. Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.
30. Wiadomości – Dziennik.pl
q30
31. MojeCytatki
q31
32. „Chodzi o to, by agresywnie prowokować policję, by lała się krew, by potem móc rzucać się pod radiowozy i by świat to widział.
33. Była organem policyjnym podporządkowanym Ministerstwu Miłości, które zajmowało się przestępstwami politycznymi i kontrolowało członków Partii za pomocą teleekranów, będących połączeniem telewizora z kamerą, pozwalającą na inwigilację mieszkań obywateli.
34. Kraków.Wyborcza.pl
q34
35. W małopolskim garnizonie… W szeregach małopolskiej Policji pracuje ponad 7500 funkcjonariuszy Policji, w tym 951 policjantek, a zatem co 8 funkcjonariusz jest kobietą.
36. W ubecji nic się nie robiło i brało się za to duże pieniądze, a w policji trzeba będzie harować non-stop i nie będzie za to żadnych kokosów.
37. Orkana w Warszawie odbyła się konferencja promocyjna nowego systemu e-usług Policji, w której wziął udział I Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: