Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Makłowicz Cytaty

1. Poniższy spis jest moim subiektywnym wyborem najsmakowitszych cytatów znanych, ważnych i niebanalnych osobistości na temat jedzenia.
2. DANIEL MAGICAL, MAKŁOWICZ, DYMY – SROGI LUJEC [#1]
Thank you for watching!
3. Cytaty.info
q3
4. Noizz: najnowsze wydarzenia w Twoim mieście, Koncerty i festiwale, Street fashion , Ranking restauracji, Ciekawe miejsca, Design, Social media – UWAGA.
5. Tymczasem Robert Makłowicz proponuje nam coś zgoła odmiennego: zachwycające posługiwanie się językiem ojczystym (bogatym, pięknym i wolnym od wszelkiej bylejakości i łaciny – nomen omen – kuchennej), imponującą, rozległą wiedzę geograficzno-historyczną, a także niebywałą umiejętność przekazywania tak wielu informacji.
6. Blog – WordPress.com
q6
7. Głos Pomorza
q7
8. Zamyslenie.pl
q8
9. Co Jest Grane 24 – Wyborcza
q9
10. Aneta Talaga
q10
11. Dziennik Polski
q11
12. PrzeAmbitni.pl
q12
13. Wprost INFO
q13
14. Podziel się: Click to share on Facebook(Otwiera się w nowym oknie) Kliknij aby udostępnić na Twitterze(Otwiera się w nowym oknie).
15. PrzeAmbitni.pl
q15
16. Przepisy kulinarne
q16
17. Nowa Trybuna Opolska
q17
18. Polish culture
q18
19. W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
20. Wip-dzmr.poznan.pl
q20
21. Korfu – Wyspa homerycka magazyn kulinarny 35 min Kucharz przemierza Korfu razem z Homerem, zaopatrzony w cytaty z „Odysei”.
22. W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies.
23. Niezależne Media
q23
24. 2014 · Cytaty, aforyzmy i sentencje, których autorem jest Robert Makłowicz – Zamyslenie.
25. Tygodnik Polityka
q25
26. Warsaw Now!
q26
27. Bohaterski Odyseusz, przed powrotem do rodzinnej Itaki, zatrzymał się przecież na tej wyspie, zwanej wówczas Scherią.
28. Bake off to program TVP, więc mogą go używać jak sobie tylko zamarzą i pod względem prawnym nie da się im nic zarzucić, a jeśli chodzi o reklamę, to chyba normalne, że się reklamują.
29. Www.maklowicz.pl
q29
30. Niezależne Media
q30
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: